Четверг, 2024-03-28, 4:08 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Матюкальня (увага, розділ не модерується!!!) » Чатотема » Диспут. И дискурс в коллективном сознании. (О значении проблем, которые нам пытаются навязать.)
Диспут. И дискурс в коллективном сознании.
PierrotДата: Пятница, 2006-12-01, 1:24 AM | Сообщение # 1
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Господа, скажите честно, вас действительно волнует вся та хрень, которая по замыслу нашего правительства, должна колоть сердце и сидеть гвоздем в мозгу каждого "Настоящего Патриота"?

Что я имею в виду? Да хотябы вот это:

а) какая нахрен разница, кто убил Гонгадзе? Это случилось не знамо насколько давно. С тех пор произошли гораздо более значимые события, а нам продолжают скармливать ту же колбасу, которую мы до этого ели уже шесть раз;
б) кого понастоящему волнует: предатель Мороз или нет? Покажите мне хоть одного честного человека в этой правительственной камарилье. Ни за что не поверю, что КТО-ТО та-а-а-а-ам *тыкает пальцем в сторону ВР* действует в НАШИХ интересах, а не в своих.
в) не все ли равно, как умер Черновил? Он уже свое отжил. Дал народу все, на что был способен. Даже больше: его именем назвали улицу в Киеве. Даже не назвали, а переименовали -- раньше она была улицей Косиора.
г) да и в конце концов... эта шумиха на счет Голодомора. Это было бы в высшей степени актуально, если удалось победить голод сейчас. А то... очередная пыль в глаза заангажированной публике. Жили же раньше и не терзались сомнениями: геноцид это или не геноцид? Гамлетовский вопрос. Только абсолютно без вытекающих последствий.

Р.S. Удалять и редактировать сообщения не буду. Как по мне -- пишите ВСЕ, что хотите. А посему все претензии относительно пропавших и изувеченых постов -- к "админчегам".


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.


Сообщение отредактировал Pierrot - Пятница, 2006-12-01, 1:30 AM
 
ку-куДата: Пятница, 2006-12-01, 11:57 AM | Сообщение # 2
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
а) щодо ковбаси то так, але думаю що вбивця має бути покараним. А щодо Гонгадзе то він сам винен. Треба було з розумом писати
б) Я Чорновола любив і в своєму восьмому класі відчув що таке втрата близької людини. а помер як на мене він перш за все гарно
в) Голодомор - це наша історія. І проце треба пам"ятати. Я пам"ятаю... І бабуся моя пам"ятає


Всіх мав і буду мати!!!
 
Випадково тут...Дата: Пятница, 2006-12-01, 2:23 PM | Сообщение # 3
Группа: Гости





Quote (ку-ку)
Голодомор - це наша історія. І проце треба пам"ятати. Я пам"ятаю... І бабуся моя пам"ятає

Саме так пам'ятати, а не використовувати це як засіб спекуляції!!!
Краще подумати про майбутнє!!!!!!! І почати нарешті вирішувати проблеми живих!!!!!!!!!!
 
Aj@xДата: Пятница, 2006-12-01, 2:23 PM | Сообщение # 4
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
але думаю що вбивця має бути покараним

Але його вже ніхто не покарає, бо пройшло стільки років, що знайти вбивцю майже нереально, ти паче замовника!
Голодомор - так, мій дідусь теж пам'ятає як люди зимою жили завдяки мишам, бо шукали в полях їх "кладові" і з знайдених там зерен варили "супчик".. Але зараз цю тему так роздули, що ставлять її вище проблем теперішніх. І тим померлим не так важливо, коли їх визнають "жертвами Голодомора" - зараз чи через рік.


Sub specie aeternitatis
 
Випадково тут...Дата: Пятница, 2006-12-01, 2:31 PM | Сообщение # 5
Группа: Гости





Вітаю сьогодні ввели нові тарифи на житлово-комунальні послуги в м. Києві!!!!!!!!!! Хай живе мер!!!!!!!!!
 
Aj@xДата: Пятница, 2006-12-01, 2:38 PM | Сообщение # 6
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Амінь. Цікаво, плату за гуртожиток теж підіймуть?

Добавлено (2006-12-01, 2:38 Pm)
---------------------------------------------
повышенных в 3,4 раза wacko wacko wacko
Они что, охренели!?

http://news.ugmk.info/?from=0&page=0&sfera=2&code=1164973350


Sub specie aeternitatis
 
ButterflyДата: Пятница, 2006-12-01, 4:59 PM | Сообщение # 7
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
З такими тарифами і зараз до голодомору недалеко!

 
PierrotДата: Пятница, 2006-12-01, 7:41 PM | Сообщение # 8
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
Голодомор - це наша історія. І проце треба пам"ятати. Я пам"ятаю... І бабуся моя пам"ятає

Quote (Aj@x)
Голодомор - так, мій дідусь теж пам'ятає як люди зимою жили завдяки мишам, бо шукали в полях їх "кладові" і з знайдених там зерен варили "супчик"..

Я уважаю опыт ваших родных, господа, хотябы от того, что мои relatives немногим ранее были высланы в Казахстан из Украины, чем и были избавлены от голодных мук в 32-33 гг. Но тем не менее мне было до глубины души противно соглядать наглые <CENSORED>(Скільки можна матюкатися???DerGufa angry )толстожопых чиновников-казнокрадов, которые со скучающим и отстраненным видом следили за всей этой церемонией...
Если бы моим родным суждено было столкнуться лицом к лицу с голодом, я после этой "феерии" вряд ли бы ограничился одной темой в форуме.

Короче, расцениваю это лишь как кость, брошеную духовно-изголодавшемуся народу... И мне обидно...

Что же касается Гонгадзе. Вот уж <CENSORED>(Скільки можна матюкатися???DerGufa angry ), так <CENSORED>(Скільки можна матюкатися???DerGufa angry )!!! Убийцу, кстати уже не найдут. Это я вам гарантирую -- он уже где нибудь под асфальтом в центре города (какого?) или в бетонном фундаменте замурован. А что до заказчика -- так и это не выгодно открывать. Почему? Да хотябы потому, что "эффект Гонгадзе" можно с бОльшим успехом использовать на последующих выборах и кадровых чистках.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.


Сообщение отредактировал DerGufa - Суббота, 2006-12-02, 2:59 AM
 
DerGufaДата: Суббота, 2006-12-02, 3:09 AM | Сообщение # 9
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ненавиджу в людях цинізм!!! Ми піклуємося лише про свій зад!!!
Quote (Pierrot)
а) какая нахрен разница, кто убил Гонгадзе?

Quote (Pierrot)
в) не все ли равно, как умер Черновил? Он уже свое отжил.

А давайте подумаємо про те, що загинули на журналіст і політик, а, насамперед люди. Я знаю, це може смішно звучати, коли довкола кожну хвилину хтось гине, але... Якщо так говорити про вбивства, то давайте нафіг розформуємо правоохоронні органи, бо навіщо ж шукати вбивць???
Та й не це мене найбільше хвилює, хвилює те, що гинуть люди, які намагалися щось змінити, а ми не розуміємо цього. Я маю на увазі не когось із вас конкретно, а взагалі все суспільство. Із вбивств відомих людей ми робимо шоу, піар-акції, та ні в якому разі не замислюємось над наслідками.
Quote (ку-ку)
А щодо Гонгадзе то він сам винен. Треба було з розумом писати

Питання до тебе, ку-ку: А ти хоч щось із Гонгадзе взагалі читав??? Якщо читав, то назви що??? Просто цікаво чи ти обізнаний в цій сфері, чи просто написав, щоб хоч щось ляпнути???
А взагалі прикро!!! sad

Добавлено (2006-12-02, 3:09 Am)
---------------------------------------------
Про Голодомор промовчу, бо у мене не вистачить звичайних слів і доведеться самому собі дорікати в матах!!! Слів не вистачає!!!


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
PierrotДата: Суббота, 2006-12-02, 9:30 PM | Сообщение # 10
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Про Голодомор промовчу, бо у мене не вистачить звичайних слів

Просто скажи, ты со мной СОГЛАСЕН или нет. Остальные поймут.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
DerGufaДата: Воскресенье, 2006-12-03, 1:50 AM | Сообщение # 11
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Quote (Pierrot)
Короче, расцениваю это лишь как кость, брошеную духовно-изголодавшемуся народу... И мне обидно...

Найбільше погоджуюсь із цією фразою. Причому на всі 100%. Дійсно прикро, прикро, що з найбільшої трагедії народу роблять піар-акцію, що порожніми (абсолютно порожніми) словами намагаються заробити додаткових вістів в своїй політичній карьєрі.


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ку-куДата: Понедельник, 2006-12-04, 12:05 PM | Сообщение # 12
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Дивись Гуфа пиши з розумом бо буде теж саме - приєднаєшся до когорти Великих журналістів. Я погано ставлюсь до журналістів які однобоко розглядають світ, Читав що це від браку IQ.

Всіх мав і буду мати!!!
 
DarsДата: Понедельник, 2006-12-04, 1:17 PM | Сообщение # 13
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (Pierrot)
в мозгу каждого "Настоящего П"єррота"?

- Гг, жарт wink

а)хто вбив Гонгадзе? цьонго ніхто не взнає, а те лайно яке підсовують простолюдинам не варто їсти.
б)Всі вони там такі, навіть якщо попадається "нормально" людина, вона швидко "виправляється": З вовками жий - по вовчи вий!!! Навіть і якщо здається що хтось щось робить для "народа", то він ніколи не забувається про себе, або про сімейку....
в) Голодомор - ? занадто багато політики було є і буде прив"язано до цих подій, значить у даному питанні історія буде лише повією!!!! нажаль, а істина канула в небуття.... cry

 
Dark_LORDДата: Вторник, 2006-12-05, 11:03 PM | Сообщение # 14
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (Випадково тут...)
Хай живе мер
Хай вын краще здохне, Непрофесійний урод

Добавлено (2006-12-05, 11:03 Pm)
---------------------------------------------
Голодомор - ? занадто багато політики було є і буде прив"язано до цих подій, значить у даному питанні історія буде лише повією!!!! нажаль, а істина канула в небуття....
Яке ж тут небуття? нащастя ще живуть люди яке то пережили самі


АмінЪ
Брати мої
 
PierrotДата: Среда, 2006-12-06, 0:16 AM | Сообщение # 15
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (Dars)
а істина канула в небуття....

Да нифига. Ноги в бетон и с моста... *это про истину*
Все давным давно можно было узнать -- документов хватает. Просто люди при власти относятся к этой информации, как к капиталу -- каждому хочется ее использовать в своих целях. Результат: полный маразм.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
Форум » Матюкальня (увага, розділ не модерується!!!) » Чатотема » Диспут. И дискурс в коллективном сознании. (О значении проблем, которые нам пытаются навязать.)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: