Статистика
Новости сайта
» 2006 » Май » 26 » Фінал суперкубку Університету!!!
Фінал суперкубку Університету!!!

Так, поле на спорткомплексі нашого університету явно створене не для футболу!!! От в водне поло там грати ще можна і, навіть, запливи на дистанцію в 100 метрів можна влаштувати(і нащо нам басейн - дочекались дощу і гайда на футбольне поле плавати)!!! Хто був на матчі - той мене зрозуміє!!! Інколи навіть заздриш аграрникам, у яких газон не гірший ніж на "Динамо". Але, як то кажуть, чим багаті - тим і раді!!!
Матч із МехМатом був для нашої команди принциповим протистоянням. Спортсмени виходили на цей поєдинок як на останній бій. І на футбольному полі наша команда довела, що потрапила у фінал не випадково!!!
Напочатку першого тайму МехМат зміг вийти вперед(допомогла калюжа біля наших воріт, яка просто збила з пантелику наших захисників), але ще до завершення першого тайму Олександр Сиротчук чудовим ударом майже з центра поля зівняв рахунок.
Весь другий тайм пройшов у напруженій боротьбі - МехМат тиснув на наші ворота, а хіміки відповідали стрімкими контратаками. Так і докотився б матч до нічиєї якби не прикрий рикошет наприкінці матчу. Сергій Ребенков намагаючись перервати небезпечний простріл біля наших воріт зрізав м`яч у сітку. Отже автогол і рахунок стає 2:1 на користь МехМату. Тут наша команда наче прокинулась і мала дві чудові нагоди зрівняти рахунок - спочатку Юрій Трохімчук вийшов віч-на-віч із голкіпером суперника, але не зміг його переграти. А через декілька секунд після подачі Ярославом Баглаєм кутового той самий Юрій Трохімчук потрапив у хрестовину воріт суперника.
Отже фінальний свисток зафіксував перемогу МехМату з рахунком 2:1.
Просмотров: 740 | Добавил: DerGufa | Дата: