Пятница, 2024-04-19, 2:15 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Про наш сайт » Forum » Як збільшити к-сть користувачів (ну от як їх збільшити?)
Як збільшити к-сть користувачів
pistukДата: Четверг, 2006-06-01, 11:41 AM | Сообщение # 1
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Нам потрібно піднімати рейтинг нашого сайту! Збільшити к-ть користувачів!
Які в кого будуть пропозиції.
Однозначно що рейтинг сайту піднявся б, якби на ньому були фотки! Але щоб їх сюди закинути потрібно трішки погіміроїтись, а часу нема!
Я пропоную зробити так! Для перших (наприклад) 20 користувачів які на форумі наберуть (ну десь 20) постів, АЛЕ БЕЗ ФЛУДУ (він просто буде видалятися) надати ранг який вони собі забажають (типу "почесний банан факультету"). Як вам така пропозиція


 
DerGufaДата: Четверг, 2006-06-01, 12:02 PM | Сообщение # 2
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Насправді, це проблеми не вирішить!!! Просто потрібно, щоб сайт не завершувався самим лие форумом!!! Постійні оновлення статей, новин, фотографій - це все потребує титанічної праці і багато часу, а коли ти заходиш на сайт раз на тиждень(я утрую) цього ніяк не зробиш. Крім того, ще раз нагадую, зараз СЕСІЯ, і це тільки ми тут сидимо майже постійно. А з вересня, я думаю справи підуть краще.
Головна задача - заставити людей зайти на цей сайт!!! І тому сайт повинен бути таким, щоб людям захотілося на ньому залишитись!!!
Ідею з наданням звань і видаленням флудових повідомлень не підтримую, бо по-перше - занадто багото хаосу і роботи ось з цими званнями, нас потім дістануть, бо люди захочуть ледь не кожен день змінювати свої звання!!! А видаляти повідомлення зі флудом можна, але якщо цей флуд просто відвертий. А в іншому випадку почнуться суперечки - чого мій пост видалили, а його ні!!!


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Четверг, 2006-06-01, 12:15 PM | Сообщение # 3
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
З одного боку ти правий.

Але дивись! Ось люди заходять на наш сайт, ну першим ділом на фотки глянуть. Далі трішки полазити по сайту вирішують! Прочитали статтю, чи новини, "ну да цікаво, може залишити якийсь коментар? та ні впадло зараз реєструватись". Ось так приблизно воно все й відбувається! А коли людина вже зареєстрована, та ще й залишила про себе якусь звісточку на форумі (чи навіть коментар якийсь) їй наприклад приходить якась відповідь, вона находить з кимось спільну мову і вже є стимул ще раз зайти на сайт, просто щоб подивитись чи тобі ніхто не відповів!
По-друге. Якщо хтось захоче поміняти свій статус (чи там ранг, я плутаюсь) то не так вже це й важко зробити (ну хібі що тобі впадло). І ранг буде мінятися лише тим користувачам, які цього дійсно заслужили!

Я розумію, що ця ідея не найкраща, але це просто моя пропозиція. І я її ставлю на обговорення!


 
DerGufaДата: Четверг, 2006-06-01, 12:26 PM | Сообщение # 4
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Я не маю нічого проти цих рангів, але ж зрозумій, що людям захочеться змінювати ледь не щоденно. Ти будеш це робити? Це перше, а друге, ти сам тільки що сказав
Quote (pistuk)
І ранг буде мінятися лише тим користувачам, які цього дійсно заслужили!
, але як ти доведеш одному користувачу, що він ще не заслужив цього, а ось інший вже є обраним??? Почнуться образи і т.і.
Моя пропозиція - заборонити залишати коментарі, і взагалі заходити на форум не зареєстрованим користувачам. Можливо це когось і відлякає, можливо комусь і буде впадло реєструватись, а можливо це й піде на користь.
І з іншого боку - заставити когось знаходитись тут ми не зможемо - людей треба зацікавлювати, і справа тут навіть не у кількості зареєстрованих учасників. У нас і зараз є користувачі, які після реєстрації жодного разу не заходили на сайт. Значить в ньому щось не те!!! sad


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Четверг, 2006-06-01, 12:32 PM | Сообщение # 5
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Коментарі хай залишаються!
А зробити так, щоб заходити на сайт можна було лиша зарегіструвавшись звичайноможна, але мені здається що не варто!


 
DerGufaДата: Четверг, 2006-06-01, 12:35 PM | Сообщение # 6
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Я ж і кажу, що тут два боки медалі!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ButterflyДата: Пятница, 2006-06-02, 3:28 PM | Сообщение # 7
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
А по-моєму, великий мінус це те, що залишати повідомлення на форумі можна лише зареєструвавшись.

 
pistukДата: Пятница, 2006-06-02, 3:34 PM | Сообщение # 8
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
А ти права!!! Молодець thumbup я й забувся fool що можна гостям дозволити писати на форумі . зараз зроблю

 
DerGufaДата: Пятница, 2006-06-02, 3:35 PM | Сообщение # 9
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Butterfly, Впринципі так, але за досвідом спілкування в інших форумах, повідомлення від незареєстрованих користувачів - це великий геморой!!! Не настільки ж важко чи довго зареєструватись!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-06-02, 3:36 PM | Сообщение # 10
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
pistuk, Ну не поспішай так!!! Давай обговоримо це питання!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Пятница, 2006-06-02, 3:40 PM | Сообщение # 11
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Я дозволив гостям лише залишати повідомлення! А створювати теми і. т. д. вони не мають змоги
Помоєму це буде тільки плюс!


 
DerGufaДата: Пятница, 2006-06-02, 3:44 PM | Сообщение # 12
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну добре, вмовили!!! Але при умові, що всі пости гостей, що не відповідатимуть правилам форуму будеш видаляти ти!!! Згода???

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Пятница, 2006-06-02, 3:45 PM | Сообщение # 13
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
УГУ weep

 
ButterflyДата: Пятница, 2006-06-02, 4:55 PM | Сообщение # 14
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
повідомлення від незареєстрованих користувачів - це великий геморой!!!

Згодна! Але ж у нас форум, а не "Братство кількох постійних користувачів". Та і нічого нормального без геморою не буває. :bym:


 
KatДата: Вторник, 2006-06-13, 3:33 PM | Сообщение # 15
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (Butterfly)
нічого нормального без геморою не буває.

Це лише в тебе нічого без геморою не буває tongue
А чому останні повідомлення залишені тиждень тому? Навіть адміністратори свій сайт не відвідують! cry


не скучай
 
Форум » Про наш сайт » Forum » Як збільшити к-сть користувачів (ну от як їх збільшити?)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: