Четверг, 2024-04-18, 5:56 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Про наш сайт » Forum » Як збільшити к-сть користувачів (ну от як їх збільшити?)
Як збільшити к-сть користувачів
DerGufaДата: Вторник, 2006-09-12, 2:58 PM | Сообщение # 31
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Наприклад, я, особливої реклами сайту не створюю, бо зараз просто не маю часу ним займатися, а рекламувати щось отаке недороблене(погодьтесь, працює тільки форум, і то не на повну) якось не хочеться!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Вторник, 2006-09-12, 3:15 PM | Сообщение # 32
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Ну чому?!!!

 
DerGufaДата: Вторник, 2006-09-12, 3:18 PM | Сообщение # 33
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Може не сподобатись відразу - і хрін людина потім сюди повернеться!!! Ніякими коржиками не заманиш!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Вторник, 2006-09-12, 3:21 PM | Сообщение # 34
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Так давай зараз свіжачини якоїсь закинем в новини (про факультет бажано ) або про хімію

 
ButterflyДата: Вторник, 2006-09-12, 4:52 PM | Сообщение # 35
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Та, блін, хлопці, шо ви паритесь! Не всі сайти кожен день оновлюються, навіть мегакруті. Нормальний сайт, просто тута народу малувато, і всі якісь сором*язливі...

 
DerGufaДата: Вторник, 2006-09-19, 3:09 PM | Сообщение # 36
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
І хто це у нас тут такий сором`язливий???

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
nobДата: Понедельник, 2006-09-25, 2:50 PM | Сообщение # 37
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (pistuk)
їй наприклад приходить якась відповідь, вона находить з кимось спільну мову і вже є стимул ще раз зайти на сайт, просто щоб подивитись чи тобі ніхто не відповів!

ааа...дак это получается план такой коварный разработан был для заманивания пользывателей...и Butterfly прислала мне "ю а велком..." только чтобы заманить меня на этот несчастный сайт..?а я и повёлся...это ужасно!!!Я УХОЖУ!!!

Добавлено (2006-09-25, 2:50 Pm)
---------------------------------------------
biggrin biggrin biggrin да ладно шутка!!!вобще сайт,как я уже говорил довольно хороший! specool только вот рекламки какой-нибуть нехватает!да и много людей,на самом деле,даже и не знают,что такое ФОРУМ или ИНТЕРНЕТ вООбще!!! surprised

поэтому я даже и не знаю чё сказать... sad


превет на сто лет!=)
 
Aj@xДата: Пятница, 2006-09-29, 4:26 PM | Сообщение # 38
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
pistuk, давай сьогодні родрукуємо якусь об'яву і в общазі повісимо

Sub specie aeternitatis
 
pistukДата: Пятница, 2006-09-29, 4:27 PM | Сообщение # 39
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Давай!!!

 
Aj@xДата: Пятница, 2006-09-29, 4:28 PM | Сообщение # 40
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Хоча ні, треба це в неділю ввечері робити, щоб не зірвали і вже наступного дня всі в комп'ютерку пішли

Sub specie aeternitatis

Сообщение отредактировал Aj@x - Пятница, 2006-09-29, 4:29 PM
 
КрасавкаДата: Среда, 2007-01-10, 10:58 AM | Сообщение # 41
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 1
Статус: Відсутній
нога
 
oddДата: Пятница, 2007-01-26, 11:20 AM | Сообщение # 42
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
На мою думку, заманювати нікого не потрібно. Потрібно частіше бувати в неті. Скільки на форумі зареєстровано користувачів? - 80. Так от, якщо кожен залише по 5 повідомлень в день, буде 400!!! повідомлень в день, ну хоч 200, хоч 100, вже буде цікавіше і жвавіше. В першу чергу це стосується т.зв. адмінів, котрих тут не видно (прошу вибачення, якщо помиляюсь) тижнями. Я дивуюсь, хто тут що модерує і коли?

Лав із... енд насінг елс метерз
 
DerGufaДата: Пятница, 2007-01-26, 2:24 PM | Сообщение # 43
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну скажімо так, моя присутність тут може бути непомітною!!! По-перше, я читаю повідомлення, а от залишати свої вдається не завжди, по-друге, я можу ставити собі прихований статус, і хрін ти побачиш мою присутність!!!
Хтось же замінює твої мати???


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
oddДата: Пятница, 2007-01-26, 3:54 PM | Сообщение # 44
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Нє, воно то понятно, мається на увазі, що потрібно більше залишати повідомлень.
Чому немає лінків (окрім друзів)? Наприклад на науково-популярні сайти, бібліотеки, і не тільки хімічні і т.д.


Лав із... енд насінг елс метерз
 
pistukДата: Пятница, 2007-01-26, 3:59 PM | Сообщение # 45
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (odd)
На мою думку, заманювати нікого не потрібно. Потрібно частіше бувати в неті. Скільки на форумі зареєстровано користувачів? - 80. Так от, якщо кожен залише по 5 повідомлень в день, буде 400!!! повідомлень в день, ну хоч 200, хоч 100, вже буде цікавіше і жвавіше. В першу чергу це стосується т.зв. адмінів, котрих тут не видно (прошу вибачення, якщо помиляюсь) тижнями. Я дивуюсь, хто тут що модерує і коли?

Так, якщо кожен буде залишати по 5 повідомлень в день, це буде чудово! Але розумієш, відсотків 80-90 зареєстрованих учасників можуть вийти в інтернет лише в універі! Коли йдуть пари, в комп'ютерці сидять тільки яросні прогульщики (такі як я)! По закіненню пар зайняти місця встигають тільки найспритніші, а чекати поки звільниться місце впадло! До того зараз ще й сесія! От і виходить, що на форум кожного дня заходять тільки ті хто має доступ до інтернета вдома!

Що стосується адмінів smile то нам зараз тільки й тут сидіти! Ми ще студенти! І в нас також сесія (з якою ледь-ледь справляємся), та й народу зараз мало сюди заходить, так що модерувати особливо немає що!

А раз на те вже пішло?! То ти в нас вже зареєстрований більше місяця! Порахуй 40 днів, по 5 повідомлень в день це скільки виходить????? 200!!!! А в тебе лише 30!
Я веду до того, що важлива не кількість повідомлень написаних користувачем ( ку-ку за пів години може 300 наштампувати), а кількість відвідувань різними користувачами! Багато з них простио соромиться всавляти свої репліки в якихось темах, або навіть немає куди слова втулити............... блін я вже сам заплутався!

Короче на форумі спілкується тільки декілька людей! А це погано!!!!!!!!!!


 
Форум » Про наш сайт » Forum » Як збільшити к-сть користувачів (ну от як їх збільшити?)
  • Страница 3 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: