Пятница, 2024-03-29, 1:22 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » КВН (хто вони?)
КВН
Dark_LORDДата: Воскресенье, 2006-12-10, 9:56 PM | Сообщение # 16
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
звукач - це так, повноцінним гравцем його назвати не можна

Чого ж не повноцінний, він просто не грає, але приносить так ж користь як і інші члени

Quote (pistuk)
Що ще хочу сказати. Так це те, що я б дуже хотів, щоб на факультеті з'явилась ще одна команда КВН (а то й декілька!). Тому (відкрию деякі секрети) планую в слідуючому семестрі провестии якийсь чемпіонат факультету, з справжнім кубком, призами ...(бла-бла-бла).

Я за, Може відкриємо якихось самородків. Які заткнуть за пояс ХімАтаку (Яка ущімляє новачків)


АмінЪ
Брати мої
 
DerGufaДата: Понедельник, 2006-12-11, 4:10 PM | Сообщение # 17
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Так, по-перше бажаю успіху команді, давайте, повторіть досягнення волейболістів, які виграли і у географів, і у кіберів, і у фізиків!!! Буду вболівати!!!
По-друге, жарти, це доволі специфічна справа, одним подобаються, іншим ні, а тому...


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Aj@xДата: Понедельник, 2006-12-11, 4:37 PM | Сообщение # 18
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
DerGufa, а чому ти вже не граєш?

Sub specie aeternitatis
 
DerGufaДата: Понедельник, 2006-12-11, 4:41 PM | Сообщение # 19
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Причин багато. Головна з них, я не можу приділяти команді достатньо часу - повний анус із навчанням на хімфаці, те саме на журналістиці + волейболи, футболи, (від цього відмовитися не можу - здоровий спосіб життя, як ніяк). А тому - нащо нервувати всіх своєю частою відсутністю на репетиціях??? Тобто - даю дорогу молодим!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Dark_LORDДата: Вторник, 2006-12-12, 0:50 AM | Сообщение # 20
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Не пройшло сьогодні. Нажаль тільки 3 місце. Хоча як на мене переможець Вадім

АмінЪ
Брати мої
 
ку-куДата: Среда, 2006-12-13, 2:11 PM | Сообщение # 21
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
А хто такий Вадім? В квн, рєбята, мають бути люди, які є справжніми патріотами свого факультету! Тоді буде команда, а не збіговисько індивідуалістів

Всіх мав і буду мати!!!

Сообщение отредактировал ку-ку - Среда, 2006-12-13, 2:12 PM
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-12-15, 2:35 AM | Сообщение # 22
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну, спробую описати враження від гри. По-перше, мені сподобались наші!!! Я вперше дивився на гру своєї команди із зали, причому ще й не бачивши жодної репетиції, і вони мені дійсно сподобались!!!
Кібернетики - МОЛОДЦІ!!! Подарували мені масу приємних емоцій!!! Красені!!!
А от географи не дуже сподобались - ну не люблю я жарти, кінцівку яких може придумати будь-який глядач ще всередині!!! Жарт повинен бути надзвичайно несподіваним в своєму завершенні.
Ну і наостанок!!! Не сподобалась мені поведінка "ХімАтаки" по відношенню до власних вболівальників. Хлопці, та ви їм пам`ятник повинні ставити за те, що вони взагалі прийшли, бо навіть я дізнався про гру ледь не випадково!!! Ніяких об`яв на факультеті, нічого!!! На сайті висіла, але будьмо відверті, не всі студенти відвідують наш сайт. А тому, ваші претензії про те, що глядачі вас не підтримували мусять бути адресовані тільки ж вам самим!!!


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Пятница, 2006-12-15, 1:06 PM | Сообщение # 23
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Ну і наостанок!!! Не сподобалась мені поведінка "ХімАтаки" по відношенню до власних вболівальників. Хлопці, та ви їм пам`ятник повинні ставити за те, що вони взагалі прийшли, бо навіть я дізнався про гру ледь не випадково!!! Ніяких об`яв на факультеті, нічого!!! На сайті висіла, але будьмо відверті, не всі студенти відвідують наш сайт. А тому, ваші претензії про те, що глядачі вас не підтримували мусять бути адресовані тільки ж вам самим!!!

Ти знаєш до кого звертатися з приводу цього питання (я вже на цю тему з ним говорив і ще буду говорити)!
Я з свого боку дуже дякую глядачам за те, що прийшли нас підтримати (і після гри я це говорив). Єдине що мені не сподобалось у наших вболівальниках, це тиша на привітанні! Коли наприклад оголосили кібернетиків, зал вибухнув оплесками і криками (так перш за все, це заслуга команди, що в них така підтримка і що вони правильно вміють організовувати своїх фанів) потім деякі люди під час вичтупу сміялися навіть не потрібних місцях (де жартів не було) а все це і настроює і інших вболівальників на сміх, створюється такий собі ефект "толпи"!

Те що оголошення про гру не було і де взяти білети ніхто не знав - всі притензії до мене. В понеділок не зміг вчасно приїхати на факультет (і на репитицію) так як з моїм товаришом сталася не дуже приємна ситуація.... А в п'ятницю......... так....... ПРОВТИКАВ........... Бийте мене............... sad

Добавлено (2006-12-15, 1:06 Pm)
---------------------------------------------
А люди які не були на грі, але хочуть прочитати деякі жарти географів, ось вам лінк, де ви все можите прочитати ( навіть їхні півфінальні жарти, побачите)
http://www.amik.ru/?page=mp&id=6697&cid=34&archive=0&part=


 
Aj@xДата: Пятница, 2006-12-15, 2:14 PM | Сообщение # 24
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (pistuk)
Єдине що мені не сподобалось у наших вболівальниках, це тиша на привітанні!

Та то ми просто не розігрілися! А взагалі, треба якусь кричалку придумати, чи що


Sub specie aeternitatis
 
Випадково тут...Дата: Пятница, 2006-12-15, 3:09 PM | Сообщение # 25
Группа: Гости





Quote (DerGufa)
По-друге, жарти, це доволі специфічна справа, одним подобаються, іншим ні

ХімАтака пише жарти які пруть їх самих. А що зал сидів майже мертвий їх не хвилює. Головне, що їм подобається, а хто недоганяє - значить тупий!

Добавлено (2006-12-15, 3:04 Pm)
---------------------------------------------
Quote (ку-ку)
збіговисько індивідуалістів

Саме так і є.

Добавлено (2006-12-15, 3:09 Pm)
---------------------------------------------
Quote (pistuk)
це тиша на привітанні

Помий вуха!!!!!!!!!
Quote (pistuk)
потім деякі люди під час вичтупу сміялися навіть не потрібних місцях

А ви після кожного "жарту" кажіть слово "лопата", щоб ми знали коли сміяться.

 
ку-куДата: Пятница, 2006-12-15, 3:35 PM | Сообщение # 26
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
А от географи не дуже сподобались
Зате дівки які у них - просто об"єдєніє на грі не був але в общазі бачу регулярно. Складаєтбся враження що наша команда - команда жінконенависників або гомосексуалістів.
Колючий, це ти знову під Випадково тут..., заходиш?


Всіх мав і буду мати!!!
 
DerGufaДата: Пятница, 2007-10-19, 2:18 PM | Сообщение # 27
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Подейкують, що у нас на факультеті створили нову команду КВН "Новий елемент". В неї увійшли в основному першокурсники і саме вони представлятимуть факультет на Кубку Ректора. Хім Атака виступатиме у інших лігах (наприклад, Центрально-Українська). Шефство над молодою командою взяв Пістук. А Ігорьошка? Як там молодь???

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
BananДата: Пятница, 2007-10-19, 3:40 PM | Сообщение # 28
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Я аж вспоминаю песню - Мы химатака, мы химатака - химики ура!

Kotyachij Kit
 
DerGufaДата: Пятница, 2007-10-19, 4:06 PM | Сообщение # 29
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Хіміки Ура!!! Сподіваюся, що малі зможуть гідно виступати. Був на декількох їхніх зборах - є навіть активні. Щоправда, їм ще працювати і працювати!!! Як над написанням сценаріїв, так і над сценічними образами!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ку-куДата: Пятница, 2007-10-19, 5:29 PM | Сообщение # 30
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Головне щоб це знову не пертворилось на збіговисько наркоманів як колись давно

Всіх мав і буду мати!!!
 
Форум » Факультет » Життя факультету » КВН (хто вони?)
  • Страница 2 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Поиск: