Четверг, 2024-03-28, 9:00 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 6 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » КВН (хто вони?)
КВН
FlameДата: Четверг, 2007-11-22, 7:55 PM | Сообщение # 76
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 1
Статус: Відсутній
А хто така тьотя Таня? wink
 
ку-куДата: Четверг, 2007-11-22, 10:01 PM | Сообщение # 77
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Тетяна Володимирівна Табенська.
Декан підготовчого факультету.
Хімік.
Найфіолетовіша з усіх кого можна побачити на хімфаці.

Добавлено (2007-11-22, 10:01 Pm)
---------------------------------------------
Цікаво Пістук вже всих розігнав з команди чи ще хтось лишився?


Всіх мав і буду мати!!!
 
pistukДата: Пятница, 2007-11-23, 1:04 PM | Сообщение # 78
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
І де ти приміщень і бабла набереш на все?

Бабла нам випускники підкинуть трішки! А приміщення... спробуєм 12-ку вибити, а ні, то на факультеті проведем...

А якщо серйозно, то з баблом щось будем вирішувати.... "фляшки здавати"


 
ку-куДата: Пятница, 2007-11-23, 1:24 PM | Сообщение # 79
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Чого б не провести одне свято, але потужне.
Футшетик зробити під Карнавал. Дійство. Можна замішати свято Нового року твоїми вечорницями, з святим Миколаєм, Різдвом і чим захочеш. Сценарій написати. Отак і грішне і праведне. А коли вечорниці лише то може національне питання постати. А тут без крові не обійтися. Треба якийсь інтернацілонал влаштувати щоб права меншинств були враховані. Бабки ти ніде окрім як зробити вхід платний ніде не візьмеш. Можна звичайно і потрусити але той кого можна потрусити може і сам кого захоч потрусити. Бойка наприклад можна напрягти (Яблоков писав про міфічність Хімбіоцентру) думаю він може дати. От і всі дізнаються що воно таке. І в газеті можна про те написати. Об"єктивно без спинолизства (ну хіба трохи). Баксів на сто. Можна невеликий бізнес зробити. Типу футболок напечатати як ми зробили то два роки тому. Але тоді я спіонерив в одному місці футболок два з половиною десятків(вони не пішли бо піару не було але свою справу зробили - покрили свято). А ще є варіанти десь питва та хавла на фуршет пробити. Але це тре через знайомих(факультетських або СП). Чув у нас на твоєму курсі Пістук, з кінцями на Карла Марла Фабриці. Та і з Таньою треба когось нового послати поговорити або через знайомих викладачів, щоб вона дала зал не в неділю а суботу або п"ятницю.
А взагалі дуже важлива ідея і піарчик. Але багато людей не помістиш в тому залі. Тому треба обмежити (попит-пропозиція) або нове приміщення шукати, що позначиться на фінансах. Хоча над цим ще треба подумати(але в межах студмістечка)

Добавлено (2007-11-23, 1:24 Pm)
---------------------------------------------
прорвало блін


Всіх мав і буду мати!!!
 
oddДата: Пятница, 2007-11-23, 2:09 PM | Сообщение # 80
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
А випускникам туда можна йти? Я можу дати 50-100 грн. думаю, знайду ще кілька чоловік, які погодяться дати по 50-100 грн. Це, тіпа на апаратуру і все таке. Бухло і хавку треба за окреме ЛВ. Тіпа робити запрошення, а за два тижні до свята їх продати за 15-20 грн. Обов'язково придумати програму. Цікаву!!!!

Лав із... енд насінг елс метерз
 
BananДата: Суббота, 2007-11-24, 12:54 PM | Сообщение # 81
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Да, идея классная с Вечорницами. Дерзайте. А денег я думаю действительно можно попросить у Химбиоцентра - газетку выпустить, написать мол спасибо дяде такому-то. Хотя не обязательно - это если силы у Камышановой на новый номер "ХимЕры" остались. Хотя было бы классно выпустить за недельки 2 с полным описанием, что будет, как приходить. Еще можно подойти к Зайцеву - может его однофамилец денег даст.Только надо написать краткое содержание вечера, идеи, зачем, почему - ну короче все как делается, чтоб выбить деньги. Помните, что потом в отчeтности о проделанной работе деканату надо что-то написать. Так что не стесняйтесь просить деньги, у Бойка особенно - там у них в основных пунктах работы заложено это. И главное - на меня Есауленко ("АЛСИ", классный чувак) так тогда продуплил - не пишите спонсорскую помощь. Спонсорская помощь - это когда есть последующая отдача от дачи вам раздолбаям денег, а здесь такого нет. Так что пишите "стать нашим меценатом". У меня, кстати, есть образцы оформления проэктов - если что, могу скинуть. Удачи!

Kotyachij Kit
 
ку-куДата: Суббота, 2007-11-24, 12:58 PM | Сообщение # 82
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Що ж твориться люди добрі
Зелені насадження вирубуються


Всіх мав і буду мати!!!
 
DerGufaДата: Понедельник, 2007-11-26, 12:38 PM | Сообщение # 83
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
До чого тут зелені насадження???

Добавлено (2007-11-26, 12:38 Pm)
---------------------------------------------
А ти Пістук дєрзай... Успіхів тобі в цій нелегкій роботі...


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
BananДата: Понедельник, 2007-11-26, 7:33 PM | Сообщение # 84
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Замутите тему, чтобы снова химфак был на передовой - Вечорници - классная тема! Только повесьте заранее обьявление!

Kotyachij Kit
 
pistukДата: Вторник, 2007-11-27, 11:12 AM | Сообщение # 85
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Вечорниць не буде!!!!!!!!! Все! Ми вчора вирышили що до нового року робимо лише карнавал. Вечорниці переносяться на весну (там Масляна буде... ще якась біда, от там вечорниці й пихнем)
А зараз основна увага карнавалу! Спробуєм провести в "Планеті", з фуршетиком танцями, випивкою та закускою......

Більш детальніше напишу, або розкажу пізніше!


 
oddДата: Вторник, 2007-11-27, 12:39 PM | Сообщение # 86
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Таким чином, КВН - це не тільки Клуб Веселих і Найкмітливіших, а й Команда Всеорганізовуючих і Найвідповідальніших smile

Лав із... енд насінг елс метерз
 
pistukДата: Среда, 2007-11-28, 11:10 AM | Сообщение # 87
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
DerGufa, Допоможеш написати сценарій, та провести вечір?

Добавлено (2007-11-28, 11:10 Am)
---------------------------------------------
Та з КВном вобше завал! Гру перенесли на день вперед!!!! angry В нас нічого не відрепитовано та й я ще завтра не зможу грати!!!!!!!!!!


 
DerGufaДата: Среда, 2007-12-05, 1:35 PM | Сообщение # 88
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Так що вирішили??? Гратиме "Новий елемент" сьогодні чи ні??? Я б приїхав подивився!!!

Добавлено (2007-12-05, 1:35 Pm)
---------------------------------------------
По розповідях - виступив "Новий елемент" класно!!! Але мені, нажаль, не вдалося побувати на самій грі - тільки в парк приїхав. Багато з вас там було - поділіться враженнями!!!
Пістук зроби новину про КВК на стартовій, опиши гру, може парочку жартів вдалих засунь... Я ж там не був...


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ЧЕЛОВЕКДата: Среда, 2007-12-05, 4:16 PM | Сообщение # 89
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Відсутній
ВИСТУПИЛИ ГАРНО, ОСОБЛИВО ХОКЕЙ- ЦЕ БУЛО ПРОСТО СУПЕР. АЛЕ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ РЕПЕТИЦІЙ. ГРА У КВН-ЩИКІВ НЕ ДУЖЕ! ЗАЙНЯЛИ 3 МІСЦЕ - 22 БАЛИ, ХОЧА МОГЛИ Й КРАЩЕ
 
DerGufaДата: Среда, 2007-12-05, 4:45 PM | Сообщение # 90
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Але ж результат дуже непоганий - випередили перше місце попередньої групи аж на 4 бали!!! А про хокей начувся!!! Кажуть Казік жог!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Форум » Факультет » Життя факультету » КВН (хто вони?)
  • Страница 6 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Поиск: