Четверг, 2024-04-25, 2:25 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » Вибори нового декана (За чи проти)
Вибори нового декана
PistunДата: Пятница, 2007-04-06, 10:45 AM | Сообщение # 31
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Виборы уже сегодня!!! А в понедельник ответите за базар
 
Випадково тут...Дата: Пятница, 2007-04-06, 8:00 PM | Сообщение # 32
Группа: Гости





Quote (Arcticfox)
От вас тут ничего не зависит. Поэтому и нечего париться.

За результатами голосування один голос студента, що був присутнім на раді (от же треба, таки прийшов з поламаною ногою) та мав можливість голосувати як член ради, вирішив усе. От і маемо, що маємо.
 
Aj@xДата: Пятница, 2007-04-06, 10:09 PM | Сообщение # 33
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (Випадково тут...)
вирішив усе

Так що вирішили????!!!!!


Sub specie aeternitatis
 
WizardДата: Суббота, 2007-04-07, 12:20 PM | Сообщение # 34
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (Aj@x)
Так що вирішили????!!!!!

Сам смотри http://forum.chem.univ.kiev.ua/viewtopic.php?id=410

Только я не пойму. Что, разве в Учёном совете только 21 человек состоит? Или что это за цифры?

 
ArcticfoxДата: Понедельник, 2007-04-09, 3:11 PM | Сообщение # 35
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (Випадково тут...)
За результатами голосування один голос студента, що був присутнім на раді (от же треба, таки прийшов з поламаною ногою) та мав можливість голосувати як член ради, вирішив усе. От і маемо, що маємо.

Ага.. Пора давати медалі за героїзм. Але, наскільки я поінформована, ректор трохи не в захваті від отриманих результатів..
 
Випадково тут...Дата: Понедельник, 2007-04-09, 7:07 PM | Сообщение # 36
Группа: Гости





Справа не втому, що пройшов саме Слободяник. Все набагато гірше.
1. Це перший випадок, коли в університеті виберають деканана 3 строк.
2. Ректор хотів нового, біль активного декана, а факультет це не підтримав.
3. Ректор хімік.
Що це може означати:
1. Інши факултети мають приклад того, як не підкорятися ректору (раз хіміки ігнорують).
2. Ніхто не хоче втрачати владу добровільно. Це означає, що в університеті влада буде мінятися лише коли вона буде зовсім не дієздатна і сама на це згодиться (без конфлікту немає прогресу!).
3. Факультет не має власних ресурсів (грошей), хоча їх потребує. Чи буде ректор після таких виборів відбирати гроші, що зароблені міжнародниками і віддавати їх хімікам?
І найбільше мене турбує це те, що саме молодь була знаряддям регресу.
 
pistukДата: Вторник, 2007-04-10, 12:49 PM | Сообщение # 37
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (Випадково тут...)
І найбільше мене турбує це те, що саме молодь була знаряддям регресу.

А все чому?! Тому що немає гідної заміни Слободянику!



 
Випадково тут...Дата: Вторник, 2007-04-10, 1:27 PM | Сообщение # 38
Группа: Гости





Quote (pistuk)
А все чому?! Тому що немає гідної заміни Слободянику!

По тому же принципу выбирали Туркменбаши, Брежнева и других диктаторов. Не думаю, что вы в это верите. Воловенко действительно не "батько ридный". Но мне кажется, что у нас Татьяны Григорьевны достаточно. Кто то должен думать и о хороших студентах.
 
ку-куДата: Вторник, 2007-04-10, 2:54 PM | Сообщение # 39
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Вибори як і очікувалося визнані недійсними. Видно лише чиїсь довгі вушка які вдало крутяться навколо законодавця моди

Всіх мав і буду мати!!!
 
СиротчукДата: Вторник, 2007-04-10, 3:50 PM | Сообщение # 40
Группа: Гости





Єдине що я можу сказати, то це те що цього разу дійсно студентство вирішувало багато. І я як представник від студентів керувався громадською думкою(ця думка не відображає моєї бо я вважаю що у кандидатів були дитячі програми, а членів Вченої Ради такі ж запитання) І знову бачимо яскравий приклад того що зі студентами ніхто не хоче домовлятися, є тільки тиск та безпідставні звинувачення. Шкода що факультет не вміє жити самостійно і ректор нам як нянька. А в цьому випадку стандарт - покатався один нехай покатається інший. І ще пану Зайцеву - я не реагую на ваші безпідставні образи бо ображаються на тих хто працює а не на тих хто здатен лише розповідати казки!

Добавлено (2007-04-10, 3:37 Pm)
---------------------------------------------
Quote (ку-ку)
Вибори як і очікувалося визнані недійсними

До того усе йшло.. Що в країні, що на факультеті - прослідковуються цілком прозорі аналогії..

Добавлено (2007-04-10, 3:50 Pm)
---------------------------------------------
Quote (Випадково тут...)
Но мне кажется, что у нас Татьяны Григорьевны достаточно.

Питання, чи залишиться Татьяна Григорівна на своїй посаді при новому декані!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
PistunДата: Среда, 2007-04-11, 11:27 AM | Сообщение # 41
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Відсутній
"Волк и заец тигры в клетке
Все они марионетки
В ловких и натруженных руках..."

Quote (ку-ку)
Вибори як і очікувалося визнані недійсними

Не совсем так выборы нормальные а трактовка разная. Законы законами но есть же право. Вот про что забыли эти.
Quote (Випадково тут...)
Кто то должен думать и о хороших студентах.

Наивный буратино! Где ты видел чтобы ВОЛ думал о студентах. Ты посмотри что у них на кафедре по этому вопросу

 
FoxДата: Пятница, 2007-04-13, 2:27 PM | Сообщение # 42
Группа: Гости





Щось підказує, що тут (як і в багатьох подібних випадках) все зводиться до вічної першопричини - до грошей... Цікаво, чим саме Воловенко так необхідний ректору?
 
PierrotДата: Пятница, 2007-04-13, 8:16 PM | Сообщение # 43
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Спор глухих со слепыми. Хм... Жалкое зрелище.
Но слезу прошибает именно тот факт, что и глухие, и слепые -- все полоумные. Аксиома!

Такое чувство, что вам сказали: все, засранцы, при новом декане котлет с пловом уже не будет -- только перловка на пресной воде и чай без заварки вам светят.

Вы гоните. Тупо гоните! Большинство знает предыдущего декана только по лекциям неорганической химии. Проучились всего два-три года, а уже права полезли качать, бакланы.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
ІринкаДата: Суббота, 2007-04-14, 12:11 PM | Сообщение # 44
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Я очікувала, що рішення Вченої Ради буде визнано негайно та й все. Тим більше, пан Скопенко таки оголосив на почтаку, що він підпише контакт з тим, за кого буде 11 голосів. Він сам це сказав. І всі це чули. А потім відмовився від своїх слів... За годину...
А вчора нам сказали, що вибори перенесено, бо факультет не визначився... Та ще й як визначився!

Quote (Pierrot)
Большинство знает предыдущего декана только по лекциям неорганической химии. Проучились всего два-три года, а уже права полезли качать, бакланы.

Не треба за всіх розписуватись, добре?


 
Випадково тут...Дата: Суббота, 2007-04-14, 9:35 PM | Сообщение # 45
Группа: Гости





Не помню своего пароля, поэтому пишу "инкогнито".
Хочу пояснить "окончательно" ситуацию с выборами. Действительно, Скопенко перед началом заседания Рады, взяв список членов Рады в руки и посчитав присутствующих сказал, чтю то типа .. Присутствуют 20 членов Рады. Поэтому, если за любого из кандидатов проголосует 11 человек - он декан. НО!, буквально через 5 мин с начала заседания Рады подошел последний, опоздавший член Рады. То, что он опоздал роли не играет, т.к. он имеет право голоса, даже если бы подошел только на голосование. Итак стало не 20 а 21 член. И это все поменяло. Вот и вся история.
Ну а теперь про любовь студентов к декану.
Я верю в то, что многие студенты поддерживают декана, НО есть 2 пути развития:
1. Стогнация - как это было перед развалом Союза
2. Эволюция.
Первый - всегда плохо. Второй - может быть плохо и может быть хорошо.
Возможно, Воловенко как декан хуже Слободяника, но не попробовавши не узнаешь. Поэтому к выборам (которые еще предстоят) нужно относиться не руководствуясь личными интересами и симпатиями, а видеть перспективы факультета в целом, ну хотя бы в ближайшие 5 лет. Спросите тех студентов, что слушали выступление Слободяника, какие у него планы развития факультета. И они вам скажут, что по учебному процессу он хочет просить физиков-теоретиков "помочь" с чтением курса "химическая связь". Это курса, которого уже нет в программе ни одного европейского университета. Хотят ли этого студенты? А как хотел МСС развивать науку? Оказывается просить деньги в министерстве Экологии. Я конечно оптимист, но не вижу на химфаке ни одного специалиста в области экологии (может я ошибаюсь, но это легко проверить по наличию публикаций в международных журналах). Но он же на что то расчитывает. На что? Да на то, на чем держалась вся бывшая система - на коррупции. Тут не нужно быть специалистом не в чем. Если такое будущее видят студенты для нашего факультета - я не с ними.

Добавлено (2007-04-14, 9:35 Pm)
---------------------------------------------
Іринка, Ми дуже зручний обєкт виборчої технології, в якій колишній зам по ідеології КПРС хімічного факультету має значний досвід. От і все. cry

 
Форум » Факультет » Життя факультету » Вибори нового декана (За чи проти)
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: