Четверг, 2024-04-25, 2:25 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » Вибори нового декана (За чи проти)
Вибори нового декана
ІринкаДата: Воскресенье, 2007-04-15, 10:11 AM | Сообщение # 46
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Можливо викладачам видніше... Тим не менш, не звинувачувати ж в корупції МС...
Я не кажу, що МС на 100% ідеальний декан. Ні. Тут не сперечаюсь. Але технології видно одразу: кафедра аналітики ставить Запорожець одразу з розрахунку на те, що вона знімить свою кандидатуру. /Кокозей надумав "знятись" в процесі/
Негласно кафедра аналітики підтримує Воловенка в обмін на керівні посади при новому декані. Підводна течія така... А МС повівся чесно принаймні. Він не розхвалював пана Скопенка як це робив Воловенко і ні з ким не домовлявся, не розподіляв посади... Він моральна людина.
Quote (Випадково тут...)
Іринка, Ми дуже зручний обєкт виборчої технології, в якій колишній зам по ідеології КПРС хімічного факультету має значний досвід. От і все.

Знаєте, я мабуть досить добре знаюсь на технологіях подібних, щоб вирізняти їх. Сама таким займаюсь/цікавлюсь...
Або про які технології мова?




Сообщение отредактировал Іринка - Воскресенье, 2007-04-15, 12:00 PM
 
Випадково тут...Дата: Воскресенье, 2007-04-15, 12:12 PM | Сообщение # 47
Группа: Гости





Абсолютно випадково потрапила на ваш форум. Так сталося, що познайомилась з МС років сім тому. Тож його трохи знаю. І трохи знаю факультет і його викладачі. Сама свого часу працювала у ВУЗі.
І от вам моя думка. Декан - це не обов"язково ідеальний менеджер або висококласний науковець. Для цього є зами, а також керівники кафедр.
Декан - це перш за все людина. Його повинні любити студенти. Його повинні знати студенти. Якщо декана студенти не знають і не пізнають у коридорах - то не декан, а пусте місце. А МС любили, поважали і трішки боялись. Але більш за все - любили. І мені соромно за вас, що ви не відстояли свого декана.
Що? Совковий менталітет зіграв? Моя хата с краю.... Оцінки мені дорожчі?
 
PierrotДата: Воскресенье, 2007-04-15, 1:36 PM | Сообщение # 48
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
"І мені соромно за вас, що ви не відстояли свого декана". (с)

Гениально. :С) Давайте палатки поставим в вестибюле. И головы повяжем платком "Я Голодую". Тогда уж точно скажут: цирк уехал, клоуны остались.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
Випадково тут...Дата: Воскресенье, 2007-04-15, 4:50 PM | Сообщение # 49
Группа: Гости





Quote (Pierrot)
Гениально. :С) Давайте палатки поставим в вестибюле. И головы повяжем платком "Я Голодую". Тогда уж точно скажут: цирк уехал, клоуны остались.

Такі, як Ви на Майдан не вийдуть! А будуть сидіти у теплій хаті і сміятися з дурнів.

 
jaloДата: Воскресенье, 2007-04-15, 8:01 PM | Сообщение # 50
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Випадково тут..., Я є однією з студенток що підтримують декана,але ж....На останньому засіданні я була сама....Якщо ще щось можна зробити я зроблю....Що ви могли б по радити????

 
mazzimДата: Воскресенье, 2007-04-15, 11:06 PM | Сообщение # 51
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (jalo)
Що ви могли б по радити????

Наступного місяця День Хіміка ... Отам під час традиційного виступу декана і подивимось як насправді наші студенти сприймають "нового лідера" tongue


169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
PierrotДата: Воскресенье, 2007-04-15, 11:31 PM | Сообщение # 52
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
" Такі, як Ви на Майдан не вийдуть! А будуть сидіти у теплій хаті і сміятися з дурнів".

Вы что, меня знаете? :С))))
Я именно так и делаю. Смеюсь с обезьян и дуболомов на Майдане.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
BananДата: Понедельник, 2007-04-16, 11:34 AM | Сообщение # 53
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Мене задовбали ...
Студентство не хоче зрозуміти просту істину. Pierrot правий - треба зміни, Слободяник є яскравим прикладом совєтської науки. Взагалі парадокс - молодь хоче бути прогресивною, вступати в ЄС, але на місцях підтримують стару владу. В цьому винен можливо я теж. Згадую свята, газети "ХімЕра" - всюду розхвалювали декана, говорили, що він найкращий у всьому, що він - батько. Це була неправильна ідеологія. Згадали почуття, забули реальність сьогодення.

Щодо Дня хіміка. Особисто я, як мейбі голова Оргкомітету, підтримую зміну декана. І це є нормально. Був один декан, тепер новий. І вітальне слово на параді буде говорити декан, офіційний!!! декан. А ті, хто плаче за Семеновичем - я їх не бачив в Оргкомітеті, тому що в них тільке одне - щоб їх ніхто не турбував.

А щодо підводних течій. Де знаходиться все сучасне обладнання на факультеті, які купив нам ректор (ЕПР, хроматомас, рентген) - все на неорганіці. І щодо розподілу посад - до влади приходить команда і цю команду треба сформувати ще до приходу до влади. Розповім ще один секрет - якщо б до влади прийшов МС, то вже сьогодні була домовленість після МС ставити на декана Фріцького.

Добавлено (2007-04-16, 11:34 Am)
---------------------------------------------
З життя...
На кафедрі аналітики зараз роблять диплом 2 французи - з ними спілкуюсь. Зрозуміло, що в кожній країні є багато особливостей, але коли ми гуляли в Суботу по Хрещатику французи були просто вражені. В одній половині Майдану йде святкування 10-ти річчя ДАІ, в іншій частині - йде революція. З"явилось у нас кліше - Ukraine is the country of paradoxes.


Kotyachij Kit
 
PistunДата: Понедельник, 2007-04-16, 5:07 PM | Сообщение # 54
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Да ладно что тут и говорить, Какие студенты - такой и декан. Разве может быть сильный декан если студенты лохи

Сообщение отредактировал Pistun - Понедельник, 2007-04-16, 5:22 PM
 
PierrotДата: Понедельник, 2007-04-16, 7:12 PM | Сообщение # 55
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
И все-таки вы дибилы...

Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
СиротчукДата: Вторник, 2007-04-17, 9:17 AM | Сообщение # 56
Группа: Гости





А на себе в зеркало не дивився?
 
PierrotДата: Вторник, 2007-04-17, 10:57 AM | Сообщение # 57
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Та я с вами, шо вы волнуетесь!!!
:С))))


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
pistukДата: Вторник, 2007-04-17, 12:52 PM | Сообщение # 58
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (Випадково тут...)
А как хотел МСС развивать науку? Оказывается просить деньги в министерстве Экологии. Я конечно оптимист, но не вижу на химфаке ни одного специалиста в области экологии (может я ошибаюсь, но это легко проверить по наличию публикаций в международных журналах). Но он же на что то расчитывает. На что?

Так, це погано!

А можна взнати яку програму запропонував інший кандидат?!!!!!

Добавлено (2007-04-17, 12:45 Pm)
---------------------------------------------
Іринка,
+1

Добавлено (2007-04-17, 12:52 Pm)
---------------------------------------------
Quote (Випадково тут...)
Абсолютно випадково потрапила на ваш форум. Так сталося, що познайомилась з МС років сім тому. Тож його трохи знаю. І трохи знаю факультет і його викладачі. Сама свого часу працювала у ВУЗі. І от вам моя думка. Декан - це не обов"язково ідеальний менеджер або висококласний науковець. Для цього є зами, а також керівники кафедр. Декан - це перш за все людина. Його повинні любити студенти. Його повинні знати студенти. Якщо декана студенти не знають і не пізнають у коридорах - то не декан, а пусте місце. А МС любили, поважали і трішки боялись. Але більш за все - любили. І мені соромно за вас, що ви не відстояли свого декана. Що? Совковий менталітет зіграв? Моя хата с краю.... Оцінки мені дорожчі?

Цілком погоджуюсь! Мені дуже нагадує слова декана хім. факу МГУ, який сказав приблизно те ж саме. Що перш за все він повинен бути з студентами і прислухатись до їхніх проблем, прохань..... а всі інші питання, які стосуються науки він відкладає на другий план!!!!!!!!! Гарні загалом були слова....

І мені соромно, що ми не відстояли свого декана1 Але що ми можем зробити? Революцію? як варіант звичайно, але що вона дасть........


 
ArcticfoxДата: Вторник, 2007-04-17, 1:07 PM | Сообщение # 59
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Та воно усе того не варте, бо все одно усе вирішується без нас. Самі вони подомовляються, а ми як завжди будемо спостерігати "з-за паркану"..
 
ІринкаДата: Вторник, 2007-04-17, 6:44 PM | Сообщение # 60
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (Pierrot)
Я именно так и делаю. Смеюсь с обезьян и дуболомов на Майдане

А давай без образ, добре? А може я стояла на Майдані? А може хтось з форумчан стоїть там зараз? Сказати не подумавши просто, показати який я різкий і сміливий... Як я відкрито виражаю свою думку і як нікого не боюсь... Нікого не боюсь образити... І люди мені певне також по-барабану, вибачте. Чи не так?
Дитячий садок...........


 
Форум » Факультет » Життя факультету » Вибори нового декана (За чи проти)
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: