Среда, 2024-04-24, 6:04 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Факультет » Життя факультету » Екватор (Давайте нарешті щось вирішимо)
Екватор
DerGufaДата: Суббота, 2008-01-26, 10:58 AM | Сообщение # 46
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну, у нас ти Банан, не був, тому не кажи... Звісно, у нас на курсі є кадри, яким головне побільше випити, проте далеко не всі... Тож ми погуляли на славу. Хто захотів - напився і вже о другій ночі спав в обнімку з лавочкою, а інші - класно відірвалися до самого ранку(танці, конкурси, пісні і т.д.). Погоджуюсь, ваш екватор був прикольним, принаймні мені так розповідали, але невдалим вважаю те, що вже близько дванадцятої всі порозбрідалися... В гуртожиток далеко не всі пішли...

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
BananДата: Понедельник, 2008-01-28, 5:49 PM | Сообщение # 47
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Так не нажрались же (мы). Интересно будет посмотреть как проведет свой экватор нынешний 3 курс. Про 4 курс молчу, а то опять скажете, что я Казика во всем обвиняю. smile

Kotyachij Kit
 
DerGufaДата: Вторник, 2008-01-29, 11:15 AM | Сообщение # 48
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Четвертий курс доречі красиво відсвяткував!!! Нестандартно!!! Казік так красиво на бровеняці спав, коли я прийшов до них в гості забрати декілька п`яних тіл!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
BananДата: Суббота, 2008-02-02, 7:45 PM | Сообщение # 49
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
посмотрим - там Юстына, может закажет культурную программу - укр. гурт "Козачок", спиви. думаю она на деревяхе спать не будет smile , хотя не исключено - когда то чуть межнациональный конфликт Юстына не начала из за организации хорового пения под общежитием 13 happy happy

Kotyachij Kit
 
Форум » Факультет » Життя факультету » Екватор (Давайте нарешті щось вирішимо)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск: