Четверг, 2024-04-25, 11:20 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Факультет » Життя факультету » ХімЭра (Це газета нашого факультету! А не студентка)
ХімЭра
ButterflyДата: Понедельник, 2006-05-29, 4:41 PM | Сообщение # 16
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (pistuk)
Ну ось і вийшов ще один номер "Хімєри". Як враження??

Газета нічого, зміст також, але грамотність трохи "хромає".


 
pistukДата: Понедельник, 2006-05-29, 5:04 PM | Сообщение # 17
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Я не знаю, не читав. А грамотність і в мене "хромає"

 
pumo4kaДата: Вторник, 2006-05-30, 1:15 AM | Сообщение # 18
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Последняя Химера мне оч не понравилась.
Ну вопервых это грамотность. Одно дело что тут писать посты, а другое что в газете которую будет весь фак читать. Ну эт еше ниче. Что мне еше не понравилось это стиль. Както такое чувство что автор разбирает вещи в том аспекте как сам хочет, не обращая внимания на другую сторон медали. Потом идет такое уж вознисение химиков в небеса, что чуть ли не затимняет нашего господа Иисуса. Да я тоже химик, но знаетенадо тоже свое место знать и смотреть на вещи со здравым смыслом. Это про статью там де про Железную Леди
Ну и наконецто Палат№6. Боже единственный камент КГ/АМ
Вобщем что сказать, пошлые химеры на порядок были выше.
Пасиба за внимание.
 
pistukДата: Вторник, 2006-05-30, 1:08 PM | Сообщение # 19
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
А я переглянув газетку тільки сьогодні. dry Єдине що мені сподобалось це знову ж таки результати опитування (не пам'ятаю як рубрика називається). А все інше можна знайти де завгодно. Ну чому в газеті хімічного факультету містить в собі мінімум інформації про хімічний факультет?!!!!!!!

ТАК НЕ ПОВИННО БУТИ! Фе- е-е-е-е-е


 
ButterflyДата: Вторник, 2006-05-30, 5:48 PM | Сообщение # 20
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Так, на всю газету саме про хімфак були лише результати опитування та ще щось.
Але чи рахували Ви кількість авторів? Там же всього 2 чи 3 автори статей!!! І як вони бідні справляються? Мене бере подив. bangin Про те, що на титульній сторінці мають бути не якісь там фотки невизначеної орієнтації, а хоча б фото ганку факультету (це все ж таки був святковий випуск!), я взагалі мовчу.
Але що можна казати, коли цим займається занадто мало людей?! Подяка їм хоча б за те, що вони не покинули цю нелегку справу respect
Зі свого боку, я можу запропонувати їм свою допомогу лише у виправленні помилок, бо, на жаль, на глобальні справи часу не вистачає. wizard
Цікаво, а чи заходять представники газети на наш сайт?


 
pumo4kaДата: Вторник, 2006-05-30, 10:15 PM | Сообщение # 21
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Мне тож единственное что понравилось, это опрос.
 
DerGufaДата: Среда, 2006-05-31, 10:23 AM | Сообщение # 22
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну, представників газети вже загітували!!! Були вони вже на нашому сайті, щоправда повідомлень від них ми поки що не дочекалися!!! Будемо чекати принаймні якихось висновків!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ButterflyДата: Пятница, 2006-06-02, 7:47 PM | Сообщение # 23
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Побачимо, чи відобразяться наші побажання на наступному випуску газети.

 
KatДата: Пятница, 2006-06-02, 8:08 PM | Сообщение # 24
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Репутация: 0
Статус: Відсутній
залишилось мріяти про краще biggrin

не скучай
 
jaloДата: Суббота, 2006-06-03, 11:11 PM | Сообщение # 25
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Butterfly немає шпор з першого курсу зх ХЇіміі вони зараз ой як потрібні..... А то іспит вже скоро...Микола Семенович наближаеться.... butcher

 
ButterflyДата: Понедельник, 2006-06-05, 3:48 PM | Сообщение # 26
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (jalo)
Butterfly немає шпор з першого курсу зх ХЇіміі вони зараз ой як потрібні..... А то іспит вже скоро...Микола Семенович наближаеться....

Взагалі-то, це в розділ "Допоможіть"! А шпор з І курсу в мене немає, бо я тоді ще була розумною дівчинкою і не вміла списувати...


 
DerGufaДата: Вторник, 2006-06-06, 1:50 PM | Сообщение # 27
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Butterfly, ой, ой, ой!!! biggrin Які ми були хороші!!!
А щодо з приводу газети, то виникає єдине запитання - "Вона комусь потрібна?". Мені, наприклад дійсно цікаво її читати, але на ДХ був свідком того, що людина брала газету і відразу викидала її у смітник. І цікаво - тут справа у змісті газети, чи в самому відношенні студентів до таких ініціатив???
Чим далі, тим більше переконуюсь, що нашим студентам взагалі нічого не потрібно окрім одного - щоб їх не чіпали!!! Сумно!!! sad


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
BananДата: Вторник, 2006-06-06, 3:12 PM | Сообщение # 28
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Так воно десь і є. Не пройшов ще Совєтський Союз, коли за будь-яку ативну дію суворо наказували. Тепер дещо зовсім інше. За свої права ти повинен боротися і не боятися кричати. Нам же, активістам, треба намагатися відкрити у студентів активну позицію в суспільстві, а то ніколи не вилізимо з цього багна - всі кричать, що всі крадуть, зневажають когось, а треба починати з себе, боротися, протистояти цій сваволі.

Kotyachij Kit
 
123Дата: Пятница, 2006-06-09, 3:53 PM | Сообщение # 29
Группа: Удаленные





5 банан може купити собі бублика
 
ButterflyДата: Вторник, 2006-06-13, 6:01 PM | Сообщение # 30
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (Banan)
треба починати з себе

Я згодна лише з цим висловлюванням. Якщо хочеш щось змінити, то змінись сам, зміни своє ставлення до ситуації чи людини. Лише тоді щось зсунеться.
А щодо того, що нікому нічого не треба, то всі люди різні, у кожного свої інтереси і свої потреби. Я по собі можу навіть сказати, що на всі мої інтереси просто часу не вистачає!


 
Форум » Факультет » Життя факультету » ХімЭра (Це газета нашого факультету! А не студентка)
Поиск: