Понедельник, 2024-04-29, 4:50 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Факультет » Життя факультету » Вибори голови Студпарламенту (Невже він вирішив йти)
Вибори голови Студпарламенту
jaloДата: Четверг, 2006-11-23, 6:49 PM | Сообщение # 46
Группа: Гости





pistuk, небуло ніякої агітіції.... cry Чому ти про мене так погано думаєш???? cry Я ж тобі нічого поганого не зробила..... cry А ти....ти....А ти кажеш що я когось агітувала,я взагалі то була впевнена в твоїх шансах більше ніж в своїх.... sad
 
pistukДата: Пятница, 2006-11-24, 10:43 AM | Сообщение # 47
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (jalo)
pistuk, небуло ніякої агітіції.... cry Чому ти про мене так погано думаєш???? cry Я ж тобі нічого поганого не зробила..... cry А ти....ти....А ти кажеш що я когось агітувала,я взагалі то була впевнена в твоїх шансах більше ніж в своїх.... sad

Та пожартував я! Не виправдовуйся все нормально! Ти краще думай про майбутнє факультету


 
BananДата: Пятница, 2006-11-24, 11:22 AM | Сообщение # 48
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Якщо хтось щось хоче переобирати, дообирати, прошу - робіть. Взагалі то діяльність СП, Студради, НТСА не підкріплено юридично. Я не хочу нагадувати як обирався той самий голова профбюро студентів хімічного факультету - тоді навіть Конференції студентів не було. А тут такі крики - командою треба працювати. А хто хоче бавитись в політику - будь-ласка. Зі свого боку я, Яблоков, нічого робити в цих кулуарах студентського самоврядування не буду. Грайтесь, це ж комусь цікаво! Факт того є, що я пішов. Я спробував, в мене щось получилось зробити для факультету. Зараз в мене помінялись деякі орієнтири в житті - як не смішно звучить, але Яблоков - науковець book , а на науку треба час, багато часу. Спробую щось зробити для науки - ну хоч, спочатку НАНУ розпустити. good

Kotyachij Kit

Сообщение отредактировал Banan - Пятница, 2006-11-24, 11:24 AM
 
ку-куДата: Пятница, 2006-11-24, 11:30 AM | Сообщение # 49
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
І тобі не соромно? Що ж ти навіть нормальної конфуренції не зміг правильно провести.Краще б ти її зовсім не проводив. Зробили б по понятіям - головне щоб людина була хороша. Ти б ще і свата і кума і брата запросив на конференцію в якості делегатів. Так от що я тобі скажу слідкуй за собою науковце, бо колись опустять тебе привселюдно за якийсь юридичний ляпсус

Всіх мав і буду мати!!!
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-11-24, 12:25 PM | Сообщение # 50
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
опустять тебе привселюдно

Прикольна фраза вийшла!!! smile


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
FTORДата: Пятница, 2006-11-24, 12:37 PM | Сообщение # 51
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 3
Статус: Відсутній
ТОМУ ЩО ЯБЛУКОВ!!! РУКИ геть від Сиротчука та Яблукова
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-11-24, 12:44 PM | Сообщение # 52
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Та блін!!! Яка до біса різниця хто очолюватиме той сраний студ парламент. Я думаю, що всі активісти, по мірі можливостей, повинні робити щось для факультету, працювати єдиною командою і, насамперед, поважати працю інших. Наприклад, якщо хтось займається КВНом, футболом, газетою, шахматами та хоч бадмінтоном - не треба кричати, що це фуфло і прославляти лише ту справу, якою займаєшся особисто. Люди добрі, давайте жити в злагоді і працювати в команді на благо факультету!!! wink

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Пятница, 2006-11-24, 12:50 PM | Сообщение # 53
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Все це вірно і кожен це прекрасно розуміє, але на чолі повинна стояти людина, яка зможе правильно організувати роботу всіх цих активістів. А також голова С.П. повинен бути пробивним , нахабним(в конкретних ситуаціях) і вміти відстоювати свої права та права студентів перед вищими органами влади

 
DerGufaДата: Пятница, 2006-11-24, 12:53 PM | Сообщение # 54
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну не настільки все погано!!! Наприклад бездіяльність СП не завадила нам грати в КВН, організовувати турніри з футболу, створити цей сайт врешті-решт. Так, не вистачало головного, але ж розібралися. Головне, щоб ця іскорка активності не загасла. І ще запалити її у першаків - вони ж наше майбутнє!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ку-куДата: Пятница, 2006-11-24, 12:59 PM | Сообщение # 55
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Які люди!!! DerGufa, ти правий але ще є такий ньюанс що треба щоб хтось і про зовнішній імідж факультету турбувався. А це має бути юридично підкована людина. Щоб мала думку до якої дослухатимуться

Добавлено (2006-11-24, 12:59 Pm)
---------------------------------------------
Моя думка - наш студпарламент не тим займається


Всіх мав і буду мати!!!
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-11-24, 1:00 PM | Сообщение # 56
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну це мені трошки нагадує брудні політичні ігри, хоча розумію всю необхідність підтримки такого іміджу. Ку-ку, ти ж у нас здається юридично підкований, давай замість того, щоб сіяти смуту, кричати про легітимність виборів, проведи з новообраним головою СП тренінги з юриспруденції. Або ж доведи нелегітимність виборів і проведи нові сам, бо бач як Яблуков образився. Здається він вже нфяких виборів на факультеті проводити не збирається. От тільки переможець може і не змінитися, а тому чи доцільно заварювати цю кашу???

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
pistukДата: Пятница, 2006-11-24, 1:01 PM | Сообщение # 57
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Ну не настільки все погано!!! Наприклад бездіяльність СП не завадила нам грати в КВН, організовувати турніри з футболу, створити цей сайт врешті-решт.

Я зараз говорю про організацію свят на факультеті (ДХ, ДП, ДВП, ДСП, ДТП, ТГВ.....) при організації таких свят на чолі повинен стояти лідер, який зможе правильно організувати (далі по тексту)

Quote (DerGufa)
І ще запалити її у першаків - вони ж наше майбутнє!!!

Доречі першачки досить не погано взялися за роботу "ХімЭри" (тьфу-тьфу-тьфу, тук-тук-тук)


 
DerGufaДата: Пятница, 2006-11-24, 1:03 PM | Сообщение # 58
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Дай Боже!!! Може газета дійсно стане факультетською???

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
FTORДата: Пятница, 2006-11-24, 1:04 PM | Сообщение # 59
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 3
Статус: Відсутній
ХІМІКИ-МЕГАНАЙКРАЩІ!!! Хто вважає інакше, можу зустрітись і пояснити що ти лайно і дупа чорнопика ....Послуги лікарні оплачу ...СМЕРТЬ БІОЛАГАМ та корупціонерам юРИСТАМ
 
ку-куДата: Пятница, 2006-11-24, 1:06 PM | Сообщение # 60
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
DerGufa, я ще не знаю чи доцільно заварювати кашу. Студпарламент це дуже своєрідна і популістська стрнуктура.Я тобі раджу сходити хоч на одне засідання. От ти до речі був би ідеальною кандидатурою для голови СП в моєму розумінні. А святами нет голова повинен займатись а його команда. А щодо перевиборів то може статися так що наш протокол завернуть і тоді буде дійсно соромно.

Всіх мав і буду мати!!!
 
Форум » Факультет » Життя факультету » Вибори голови Студпарламенту (Невже він вирішив йти)
Поиск: