Вторник, 2024-04-16, 7:33 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Говорілка » Про життя » "Травка зеленеет..." (Ваше ставлення до маріхуани!)
"Травка зеленеет..."
DerGufaДата: Пятница, 2006-12-22, 1:58 AM | Сообщение # 46
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ну до стану "деппілу" накуритися дуже легко!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
oddДата: Воскресенье, 2007-01-14, 3:44 PM | Сообщение # 47
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Ну до стану "деппілу" накуритися дуже легко!!!

Я би так категорично не заявляв. Тут потрібно, щоб співпало декілька факторів, в тому числі, фактор співпадання всіх факторів, ги-ги.

Умова ПЕРША: потрібне бажання, бажання не посереднє, а дуже і дуже сильне, таке бажання може виникнути далеко не завжди, якщо не буде цього бажання, не буде відповідного настрОю.

Умова ДРУГА: наявність якісного натурального продукту, бо без нього, хай навіть з бажанням, ніц не вийде.

Умова ТРЕТЯ, головна: пересікання в певній точці простору і часу перших двох умов.

Існують також інші умови, а точніше їх було би назвати КОРИГУЮЧИМИ факторами, котрі можуть бути об'єктивними і такими, що підпорядковуються, випливають або якимось іншим чином взаємодіють з першими трьома факторами, і котрі в певних ситуаціях можуть мати суттєве, а то і вирішальне значення. Власне сама ситуація може виступати коригуючим фактором, однак ситуація не просто як абстрактно-фіктивне поняття, а конкретний стан речей, як-то ситуація на Далеком Сході, економічна ситуація в Папуа Новій Гвінеї і в гаманці невтомного дослідника, ситуація, що виникла внаслідок непорозумінь з представниками правоохоронних органів і т.д. Далі, не вдаючись у філософію і психологію ситуативних дій (тут - дій в конкретній ситуації), слід згадати ще такі коригуючі фактори, як пора року, період доби, інші просторово-часові періодичні і неперіодичні процеси, незалежні від ситуації.
Далі, щоб не утруднювати читача різноманітними теоретичними викладками, зазначу лише, що ні слово, ані поняття "деппіл" для мене не зрозумілі, хоча я, звісно, здогадуюсь про що йдеться, а тому можу лише припустити, що "деппіл" - поняття збірне, для кожного і для кожної різне за формою і частково за змістом, хоча, по-моєму, має у всіх випадках щось спільне в суті. Тому надалі хочу запропонувати відвідувачам цього форуму дати більш конкретне визначення слова "деппіл", або ж, якщо це виявиться неможливим, подати ті основні (нехай навіть варіативні) характеристики стану "деппіл".


Лав із... енд насінг елс метерз
 
DerGufaДата: Пятница, 2007-01-26, 4:17 PM | Сообщение # 48
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ти ще дисертацію на цю тему напиши!!! happy Вперше бачу такий науковий підхід до маріхуани!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
oddДата: Пятница, 2007-01-26, 4:46 PM | Сообщение # 49
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Поки що - максимум диплом, до дисертації ще треба працювати і працювати!!!

Лав із... енд насінг елс метерз
 
ArcticfoxДата: Пятница, 2007-02-23, 3:03 PM | Сообщение # 50
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Про бажання, правильне ставлення та міру - то все, звичайно гарно звучить... Але статистика - невблаганна штука!

Щодо мене, то мене інколи так вштирює, шо який там гандж, куди там демедролу з пивом і тд.!!! якщо хтось колись бачив мене в стані істеричного реготу на лекції ( а таке буває занадто часто smile ), то він зрозуміє... І глючить, буває, і просто фантазія гіпертрофована... Мені навіть соромно інколи, бо дуже часто питають, де я беру таку траву, а як пояснити людям, шо то просто стан душі, настрій, якщо хочете...
Ну і завтикати до галюцінацій - теж не проблема, головне вгадати момент! wink

 
pandaДата: Пятница, 2007-02-23, 3:10 PM | Сообщение # 51
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote
Щодо мене, то мене інколи так вштирює

що і сусідам конспект написати не вдається
 
ArcticfoxДата: Пятница, 2007-02-23, 3:15 PM | Сообщение # 52
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
То такі побічні ефекти! З задоволенням допоможу сусідам писати їхні конспекти, до того ж, мені це так добре вдається!! wink ( ну, ти знаєш!! happy )
 
BananДата: Среда, 2008-01-16, 6:30 PM | Сообщение # 53
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
На выходных собираюсь поехать в Амстердам и купить себе булочку.

Kotyachij Kit
 
mazzimДата: Среда, 2008-01-16, 7:31 PM | Сообщение # 54
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
смєшную булочку

169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
ку-куДата: Среда, 2008-01-16, 8:24 PM | Сообщение # 55
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Купляй батон

Всіх мав і буду мати!!!
 
mazzimДата: Среда, 2008-01-16, 8:26 PM | Сообщение # 56
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
2 батони

169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
BananДата: Среда, 2008-01-16, 8:40 PM | Сообщение # 57
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Хрен куда Яблоков поедет - не знаю где я просчитался, но вместо ожидаемой суммы на карточке обнаружил 14 евро и 52 цента. Офигеть. Эт наверное за Украину должочки украинским банкам дошли. Кабздец. Ничего, водка, пиво, хавка есть - будем жить.

Kotyachij Kit
 
FTORДата: Четверг, 2008-01-17, 3:31 PM | Сообщение # 58
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (odd)
І глючить, буває, і просто фантазія гіпертрофована... Мені навіть соромно інколи, бо дуже часто питають, де я беру таку траву, а як пояснити людям, шо то просто стан душі, настрій, якщо хочете...

В мене теж саме...і дуже часто...АААА.....Але така наша чудова доля!-)
 
DerGufaДата: Пятница, 2008-01-18, 7:44 PM | Сообщение # 59
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Banan, у мене теж щось на картці гроші зникати почали... Грабують!!! За наш рахунок віддають пенсіонерам вклади!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
BananДата: Пятница, 2008-01-18, 8:07 PM | Сообщение # 60
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Та не - у меня карточка бельгийская. Может здесь тоже Правительство чем то занялось? Обанкротить меня хотят, ааааааааа. Блин, а я давно курил траву, здесь предлагали, но менйж замыкает теперь все время от травы о устройстве мира типа то, что есть, это все неправда, но неправда в тоже время правда, мир-иллюзия, но и реальность, короче, в последний раз чуть процессор в голове не сгорел. Хай живе алкоголь!

Kotyachij Kit
 
Форум » Говорілка » Про життя » "Травка зеленеет..." (Ваше ставлення до маріхуани!)
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: