Четверг, 2024-03-28, 6:15 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Матюкальня (увага, розділ не модерується!!!) » Чатотема » Про домашніх тварин (коти, собаки, крокодили, удави, канарейки та інші тварюки)
Про домашніх тварин
oddДата: Среда, 2007-11-28, 12:00 PM | Сообщение # 1
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Не знаю чи вже була така тема, але пропоную всім поділитися історіями і думками про свого кота, собаку, крокодила, удава, канерайку, чи іншу
домашню тгварюку (не писати про жінку/чоловіка чи зграю виродків, котрі називають себе твоїми дітьми).

Я, наприклад, люблю котів. Взагалі, коти - унікальні істоти. Їхня основна відмінність від собак в тому, що собака, якщо живе в тебе вдома,
то вона живе в тебе вдома. З котом не все так зрозуміло. Чи то кіт живе в тебе вдома, чи то ти в нього. Основна задача кота, який живе з тобою (я про нормальних котів - не сіамських чи з іншмими викрутасами) - зробити тобі якомога більше пакостей, а потім прийти, сісти тобі на руки, ніби все нормально. Основна задача тебе, який живе з котом (я про нормальних людей) - не дати коту наробити цих пакостей, прєсєкать, так сказати, любиє попиткі. А якщо вже кіт все-таки зробив шкоду, тоді правильно його виховувати.

А ще з котами можна гратися. Я знаю одну кицю, яка спить годин певно по 18 на добу. І коли вона спить з нею можна робити що завгодно - взяти, наприклад, за задні лапи (або за передні), піднести, похитати - ноль на масу, при цьому виглядає вона дуже смішно. Можна смикати за хвіст - їй пофіг. А скільки позитивних емоцій виникає!!!

Але до котів треба ставитися так як ти хочеш щоб коти ставилися до тебе. Не можна над ними знущатися, тому що кіт, на відміну від доброзичливої собаки, істота вельми паскудна і злопам'ятна. Якщо ти вчинив їй погано, то вона потім може тобі відімстити - залізти вночі, коли ти спиш, тобі на обличчя і своїм тілом пререкрити тобі доступ повітря, і зранку ти вже не проснешся, бу-га-га.


Лав із... енд насінг елс метерз
 
PierrotДата: Среда, 2007-11-28, 11:37 PM | Сообщение # 2
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
котов разлюбил. ответных чувств от них добиться сложно.

живет собака. белый боксер. Патриция


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
Solnuwko-kissДата: Суббота, 2007-12-08, 10:12 PM | Сообщение # 3
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 3
Статус: Відсутній
ХОЧУ ПЛЮШЕВОГО ВЕДМЕДИКА)))))))))) smile

Покурим,покурим,покурим-наступят времена полегче-льеться бирмиксик,но Леня и Геня -употребляют крепче)))))))
 
ку-куДата: Суббота, 2007-12-08, 11:48 PM | Сообщение # 4
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
а я просто хочу

Всіх мав і буду мати!!!
 
Lyon4ikДата: Воскресенье, 2007-12-09, 1:00 AM | Сообщение # 5
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 383
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
а я просто хочу

А я хочу котика))) Хочу рижого)))) Я обожнюю котиків!!!!!!!
Такі прекрасні створіння))) Стільки в них тепла, ніжності, ласки)))) Ну то й що, що вони злопам'ятні?
Якщо котика любити, то він і хазяїна свого любити буде biggrin
А ще хочу кролика..... Маленького карликового кролика....))))
І собачку хочу... Англійського терьера))) Вони такі вухасті!))) :D


Люблю Життя так само, як воно мене! )))

Сообщение отредактировал Lyon4ik - Воскресенье, 2007-12-09, 1:01 AM
 
oddДата: Воскресенье, 2007-12-09, 1:29 AM | Сообщение # 6
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
А цікаві історії про котиків і собачок?

Не флуд, до якого зводиться кожна тема.

Якщо немає чого сказати по темі, просто нічого не говоріть.


Лав із... енд насінг елс метерз
 
ТорквемадаДата: Воскресенье, 2007-12-09, 5:20 PM | Сообщение # 7
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: -2
Статус: Відсутній
Люблю собак
люблю котов
я их сожрать
всегда готов


Да сооожжооот вас пламя инквизиции!!!
 
Lyon4ikДата: Понедельник, 2007-12-10, 8:50 PM | Сообщение # 8
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 383
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Торквемада, Щось не дуже смішно...
odd, хочеш цікаву історію почути? biggrin Ну, слухай.
Була я ще зовсім дитиною, ходила в дит.садок. В нашій кімнаті була кліточка, в якій проживав хом'ячок.
Не пам'ятаю, як його звали. Одного разу всі пішли на прогулянку, а я залишилась.
На привеликий жаль, хом'ячок не дуже приємно пахнув і я вирішила зробити гарне діло....помити його.
Хочеш як краще, а виходить, як завжди... sad Не буду вдаватись в деталі, але хом'ячка не стало sad
Все ж таки я ще зовсім мала була. Звичайно, мене насварили, і батьки, і вихователька... Наступного дня ми з батьками пішли купляти в дит.садок нового хом'ячка. Я обрала таку риженьку морську свинку.
Помістивши його в клітку в нашій кімнаті, я при всіх своїх одногрупниках пішла просити пробачення
у тваринки за втрату її друга хом'ячка. А вона тварючка мене дуже боляче вкусила.
От така то історія. Досі відчуваю провину перед хом'ячком.


Люблю Життя так само, як воно мене! )))

Сообщение отредактировал Lyon4ik - Понедельник, 2007-12-10, 8:52 PM
 
BananДата: Понедельник, 2007-12-10, 9:21 PM | Сообщение # 9
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Котятина, только котятина!!!!!
Обожаю котов! Классные животные. Только мы меняем их дома каждые 1-2 года.


Kotyachij Kit

Сообщение отредактировал Banan - Понедельник, 2007-12-10, 9:21 PM
 
oddДата: Вторник, 2007-12-11, 1:25 PM | Сообщение # 10
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (Banan)
Только мы меняем их дома каждые 1-2 года.

Псуються? (від слова "псуватись", не від слова "пес")

А в мене інша історія була з маленькими домашніми тваринам.

Якось на другому курсі нам в кімнату на Новий Рік подарували мишеня. Ми його спочатку тримали в клітці, а потім почали випускати. Воно собі бігало, коли хотіло їсти приходило. Весело, класно було. Але одного дня з ним щось трапилось, чи наступив хтось на нього, чи...словом, подригало лапками бідолашне і відправилось у мишачий рай... Ми навіть сумували за ним, друг, все-таки.


Лав із... енд насінг елс метерз
 
Solnuwko-kissДата: Вторник, 2007-12-11, 11:11 PM | Сообщение # 11
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 3
Статус: Відсутній
В ДИТИНСТВІ Я ЗАПИХУВАЛА МУХ В КОРОБКИ З ПІД СІРНИКІВ ТА КАТАЛА ЇХ ПО КВАРТИРІ НА ПАРОВОЗИКУ ПО РЕЛЬСАМ...ГГГ smile smile smile

Покурим,покурим,покурим-наступят времена полегче-льеться бирмиксик,но Леня и Геня -употребляют крепче)))))))
 
Lyon4ikДата: Вторник, 2007-12-11, 11:19 PM | Сообщение # 12
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 383
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Solnuwko-kiss, а я в нашем Павловском парке, возле дома, насобирала улиток и принесла их домой в ведерке. Мне лет 6 было.
Поселила их в комнате. Потом пока я была на кухне, вернулась, а улиток в ведерке нет. Они все повыползали и расползлись по квартире... shock Пришлось искать всей семьей по скользким следам... Потом вынесла обратно в парк. Представляешь мой страх ночью, когда мне снились эти улитки?


Люблю Життя так само, як воно мене! )))
 
BananДата: Вторник, 2007-12-11, 11:29 PM | Сообщение # 13
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 317
Репутация: 6
Статус: Відсутній
Мы обычно котов везем на море летом (там всей семьей летом работаем)и они там иногда теряются, поэтому заводим нового. Но в последнее время коты долговечные стали - не теряются и это хорошо, а кошку последнюю родители завели без меня и решили на моря не возить - пусть дом охраняет, приходится конечно пару кг КитиКета и Вискаса по хате разбрасивать, а писять и какать (Пардон) кошка ходит на унитаз (а если накурится, даже сливает за собой - шутка). А на море мы всегда себе кота находим и откармливаем его на зиму. Коты - это супер!

Kotyachij Kit

Сообщение отредактировал Banan - Вторник, 2007-12-11, 11:30 PM
 
Lyon4ikДата: Вторник, 2007-12-11, 11:33 PM | Сообщение # 14
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 383
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Banan, smile : ) smile Абажаю котиков!!!!!
Респект и уважуха вам, что всей семьей так любте котиков!))))
У меня эта любовь в моей семье одинокая. Никто не поддерживает. А у брата
еще и аллергия на шерсть! Приходится терпеть отсутствие кицика...
sad


Люблю Життя так само, як воно мене! )))
 
Solnuwko-kissДата: Вторник, 2007-12-11, 11:46 PM | Сообщение # 15
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (Lyon4ik)
Solnuwko-kiss, а я в нашем Павловском парке, возле дома, насобирала улиток и принесла их домой в ведерке.
гг...тому що в нашому парку Павловському,повітря насичене безглуздими та неврівноваженими ідеями та вчинками)))))))))тому що він...наш...


Покурим,покурим,покурим-наступят времена полегче-льеться бирмиксик,но Леня и Геня -употребляют крепче)))))))
 
Форум » Матюкальня (увага, розділ не модерується!!!) » Чатотема » Про домашніх тварин (коти, собаки, крокодили, удави, канарейки та інші тварюки)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: