Понедельник, 2024-04-29, 2:54 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Допоможіть, я пешокурсник » номер ONE
номер ONE
PierrotДата: Суббота, 2006-12-02, 9:49 PM | Сообщение # 46
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Дійсно, нажаль люди, які любили хімію у школі, з університету в більшості випадків випускаються в глибокою відразою до цього предмету

Странно... Я люблю химию с каждым годом все больше и больше... Даже после окончания.
Сам я органик, но люблю абсолютно все разделы в химии (ну... душой кривить не буду -- коллоидку и физхимию уважаю, но недолюбливаю...). В бытность свою студентом, на втором курсе, дописал свой конспект Некрасова (двухтомника). Вышло около 300 страниц А4. Читал также Угая, Голуба.

Ну... про органику, думаю, говорить не стоит.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
DerGufaДата: Воскресенье, 2006-12-03, 1:09 AM | Сообщение # 47
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Я ж не казав про всіх, я кажу в більшості випадків, принаймні з моїх однокурсників лише невелика частина планує пов`язати своє життя із хімією sad

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
nobДата: Понедельник, 2006-12-04, 1:28 PM | Сообщение # 48
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 1
Статус: Відсутній
кстати,наскоько перспективно сегодня заниматься химией?куда дальше?есть какие-нибудь серьёзные ориентиры?есть данные про успешное процветание выпускников(последних лет)?..

превет на сто лет!=)
 
PierrotДата: Понедельник, 2006-12-04, 1:36 PM | Сообщение # 49
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
nob,

Несколько моих бывших одногруппников поехали стажироваться заграницу. Кто во Францию, кто -- в Германию. Насколько я могу судить, то наиболее перспективные направления сейчас -- это аналитика и органика. Больше могу рассказать про органику -- сейчас поступает очень много грантов из-за границы, а также заказных синтезов: деньги на них выдаются немалые... даже большие. Если попасть под раздачу -- можно жить безбедно. Но опять таки... дается не всем и не всегда.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
pistukДата: Понедельник, 2006-12-04, 2:03 PM | Сообщение # 50
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
я кажу в більшості випадків, принаймні з моїх однокурсників лише невелика частина планує пов`язати своє життя із хімією

Планує це одне, а от чи пов'яже це зовсім інше

Добавлено (2006-12-04, 2:03 Pm)
---------------------------------------------
Quote (pistuk)
Несколько моих бывших одногруппников поехали стажироваться заграницу. Кто во Францию, кто -- в Германию. Насколько я могу судить, то наиболее перспективные направления сейчас -- это аналитика и органика. Больше могу рассказать про органику -- сейчас поступает очень много грантов из-за границы, а также заказных синтезов: деньги на них выдаются немалые... даже большие. Если попасть под раздачу -- можно жить безбедно. Но опять таки... дается не всем и не всегда.

ТАК! Втікти закордон випускникам нашого факультету можна коли завгодно! Але чи варто? Особисто я не маю бажання жити серед чужих людей тільки заради того, щоб заробити побільше БАБЛА :dollar:, так змотатися на рік-два, щоб подивитися світ, можна, але не більше! А гарні гроші можна і тут заробити, варити тіж самі паски (якщо не шкода свого здоров'я).

А особисто я вважаю, що знайти гарну роботу можна завжди! Головне це бажання, та натхненна праця по вдосконаленню своїх можливостей!


 
Aj@xДата: Понедельник, 2006-12-04, 3:11 PM | Сообщение # 51
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (pistuk)
Особисто я не маю бажання жити серед чужих людей тільки заради того, щоб заробити побільше БАБЛА

Ось тіки не треба говорити, що гроші - брудне лайно, що вони не варті уваги і що тобі вони ні до чого. Як пріспічить - куди завгодно поїдеш, щоб заробити копійку.


Sub specie aeternitatis
 
ButterflyДата: Понедельник, 2006-12-04, 8:43 PM | Сообщение # 52
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (pistuk)
Але чи варто? Особисто я не маю бажання жити серед чужих людей тільки заради того, щоб заробити побільше БАБЛА

Тут річ не зовсім у баблі, а скоріше в досвіді та обладнанні, тому що наша апаратура не дає таких можливостей як закордонна.


 
ку-куДата: Вторник, 2006-12-05, 2:15 PM | Сообщение # 53
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Все воно звичайно перспективно, але ті ж самі гранти отримують різні бариги, які заробляють гроші на студентах. В свою чергу студенти вчаться в них і коли доростають до певного рівнія займаються тим чим і наставники. От таке замкнене коло.
А взагалі наукою займатися як кажуть на любителя. А взагалі на хімічному факультеті не тільки хімії можна навчитися, а ще і широті поглядів.


Всіх мав і буду мати!!!
 
Crazy_AssHoleДата: Вторник, 2006-12-05, 3:50 PM | Сообщение # 54
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
А взагалі наукою займатися як кажуть на любителя. А взагалі на хімічному факультеті не тільки хімії можна навчитися, а ще і широті поглядів.

Аминь! Химфак- пища для ума!!!! Вот за это я ему оооооочень благодарна и никогда не пожалею, что я здесь (пока...до сессии.... бугагагага...истерика...агония)


Proud to be cluber...
 
ButterflyДата: Вторник, 2006-12-05, 5:25 PM | Сообщение # 55
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
гранти отримують різні бариги, які заробляють гроші на студентах

Гранти отримують ті, кому їх та чи інша організація вирішила дати. А студентам гранти не дають (якщо ти про це), а можуть дати лише коли ти вже маєш вищу освіту як молодому вченому, і то на них є конкурс.


 
Dark_LORDДата: Вторник, 2006-12-05, 10:46 PM | Сообщение # 56
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Тут річ не зовсім у баблі, а скоріше в досвіді та обладнанні, тому що наша апаратура не дає таких можливостей як закордонна.
Ну знаєш якщо ти не будеш покращувати то что буде, а з такою філософією, то Воно, обладнання, ще більше буде застарівати


АмінЪ
Брати мої
 
ку-куДата: Среда, 2006-12-06, 11:03 AM | Сообщение # 57
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Quote (Butterfly)
Гранти отримують ті, кому їх та чи інша організація вирішила дати. А студентам гранти не дають (якщо ти про це), а можуть дати лише коли ти вже маєш вищу освіту як молодому вченому, і то на них є конкурс.

Я не про студентів, а про тих хто на них заробляє - про молодих науковців. А конкурс на гранти це також річ відносна. На них можна впливати. Dark_LORD, Який досвід, яке обладнання? не всі ж галузі хімії потребують такого вже дорогого обладнання, а досвіду нашим науковцям не бракує, просто немає конкурентності в науці. Гранти - сила але треба мати трішки зв"язків.


Всіх мав і буду мати!!!
 
ButterflyДата: Среда, 2006-12-06, 5:14 PM | Сообщение # 58
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (Dark_LORD)
Ну знаєш якщо ти не будеш покращувати то что буде, а з такою філософією, то Воно, обладнання, ще більше буде застарівати

Так що ти пропонуєш? От мені, наприклад, потрібен синхрофазотрон. То що я маю робити: починати збирати його сама?
Quote (ку-ку)
Гранти - сила але треба мати трішки зв"язків.
Так, не без цього.


 
Dark_LORDДата: Четверг, 2006-12-07, 1:48 AM | Сообщение # 59
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Я мав на увазі те що не обовязково їхати закордон, треба у нас щось розвивати. Країна без науки то не країна а помийна яма

АмінЪ
Брати мої
 
DerGufaДата: Четверг, 2006-12-07, 4:36 AM | Сообщение # 60
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Коротше, варіант один!!! Всі до Толмача на Єнамін і там варити на благо пасочного магнату світу!!! Ура, Товаріщі!!! Даєш пасочну п`ятирічку за рік??? happy

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Форум » Факультет » Допоможіть, я пешокурсник » номер ONE
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: