Воскресенье, 2024-05-05, 1:31 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Говорілка » к-"Літка" » Хто що читає??? (Ваші улюблені твори і автори!!!)
Хто що читає???
DerGufaДата: Четверг, 2006-12-07, 5:31 AM | Сообщение # 16
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Dark_LORD, ку-ку насправді розумна людина і читав у своєму житті, можливо, не менше твого (про написане ним взагалі мовчу - там дійсно класні речі трапляються).

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ку-куДата: Четверг, 2006-12-07, 12:11 PM | Сообщение # 17
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Dark_LORD, тобі відвідування таких тем не допоможе! Це я тобі гарантую. Не тому що хочу тебе образити - я лише так думаю. Те що ти прочитав викликає велику повагу, але як кажуть ВЕЛИЧНІ люди - я тебе вже десь бачив. Я зараз почитую Маркеса - з його маленьких оповідань. деякі нагадують Кафку. Дуже раджу

Добавлено (2006-12-07, 12:11 Pm)
---------------------------------------------
DerGufa, як ти можеш писати що я читав не менше нього. Він же Толкієна читав! А там такі товсті книжки...


Всіх мав і буду мати!!!
 
yandyushaДата: Вторник, 2006-12-12, 3:18 PM | Сообщение # 18
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
все інше чомусь здається слабким!!!

Шановний, а пана Роберта Джордана читали... Ото ж... Спробуйте, а тоді про слабких й пишіть. smile

Добавлено (2006-12-12, 3:18 Pm)
---------------------------------------------
А я нещодавно Фролова читав (років два тому), так захопливо!!! До речі, усім його рекомендую, можливо в житті знадобиться... happy


Я Вас "десь" бачив...

Сообщение отредактировал yandyusha - Вторник, 2006-12-12, 3:19 PM
 
ky-kyДата: Четверг, 2006-12-14, 12:06 PM | Сообщение # 19
Группа: Удаленные





мені подобається читати рекламу в метро...
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-12-15, 5:20 AM | Сообщение # 20
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
yandyusha, та я подивився на його об`єми і мені страшно стало. Фентезі я останній раз читав дуже давно, тоді про Джордана взагалі ще нічого не чув. От тому "слабким" до нього аж ніяк не відноситься!!!

Добавлено (2006-12-15, 5:20 Am)
---------------------------------------------
ky-ky, а це шо, новий клон Сиротчука???


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
yandyushaДата: Пятница, 2006-12-22, 11:06 PM | Сообщение # 21
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Хто має Вітольда Гомбровіча? wink

Я Вас "десь" бачив...
 
КрасавкаДата: Понедельник, 2006-12-25, 11:36 AM | Сообщение # 22
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Абрамовіча?
 
DerGufaДата: Вторник, 2006-12-26, 2:18 AM | Сообщение # 23
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Ага, Романа Аркадійовича. Книга називається "Сага про Челсі та славного козака Шевченка" happy

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ArcticfoxДата: Пятница, 2007-04-13, 2:45 PM | Сообщение # 24
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (Aj@x)
А про 12 томів перший раз чую. Ти знаєш де їх знайти? В електр. вигляді?

Sub


Розказую всім бажаючим про міфічні ( у всякому разі на нашому книжковому ринку sad ) 12 томів : перекладу нема ні нашою, ні мовою "братніх народів"... В електронному варіанті теж навряд вони є. Часом у книжкових магазинах ( Буква там всяка і т.д.) з'являються у м'якій обкладинці майже кишенькового формату - але там не вказано, що це певний цикл та й коштують такі гроші, що після цього ще бігати по всіх книгарнях Києва і вишукувати потрібний уривок... то для екстрималів! shock Коротше співвідношення ціни і якості залишає бажати кращого

Добавлено (2007-03-14, 12:41 Pm)
---------------------------------------------
Почитала врешті Юрка Андруховича "12 обручів"... ну то класно... І депресняк мені зняло і взагалі "книга для душі" crazy

Є, до речі, ще така автор Софійка Андрухович..Хтось мені казав, що то Юркова дочка..Може бути, бо за стилістикою схожі..

А хтось читав Жадана? Ото, як кажуть, тупо жир!!! ржачне таке happy і не позбавлене змісту "Депеш мод"..І персонажі впізнавані - такі ж студенти як і ми, тільки 90х років: , і таке інше

От тільки ця книга вимагає поблажливого ставлення до нецензурної лексики

Добавлено (2007-04-13, 2:45 Pm)
---------------------------------------------
До речі про Андруховича..
Кому цікаво, 24 квітнявідбудеться презентація його нового "автобіографічного" (за власним взначенням автора) роману "Таємниця"..Дійство планується в кінотеатрі Кінопанорама (що на вулиці Шота Руставелі, дуже зручно пройти через двори з площі Льва Толстого), але час не відомий і, поки що, ніяких афіш з цього приводу нема.. На презентацію також запрошено певний польський музичний гурт, назву не пам'ятаю.. От.

 
DerGufaДата: Вторник, 2007-04-17, 2:49 PM | Сообщение # 25
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Quote
Хтось мені казав, що то Юркова дочка..Може бути, бо за стилістикою схожі..

Дійсно дочка. Але Юрій каже, що сам ніяким чином не торкається її творчості. Мовляв, пише сама, а я навіть не редагую. Хотілося б вірити, бо стилістика дійсно трошки схожа. Гени???


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ArcticfoxДата: Четверг, 2007-04-19, 3:02 PM | Сообщение # 26
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Та може просто у них у сім'ї нема "вічної проблеми батьків та дітей", отже нема потреби у протесті молодого покоління.. можна просто використовувати досвід старшого, навіть на підсвідомому рівні..
Але це ніяк не позбавляє творчість С. Андрухович самобутності!
 
DerGufaДата: Пятница, 2007-04-20, 2:30 PM | Сообщение # 27
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Її "Старі люди" - класна штука!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ArcticfoxДата: Понедельник, 2007-04-23, 2:03 PM | Сообщение # 28
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Ага, купила ще рік тому і, мабуть, встигла нав'язати її всім своїм друзям! smile
В минулий четвер ходила з подругою на книжкову виставку... ну і накупила, звичайно Андруховича ("Диявол ховається у сирі") і Жадана ("Біг-Мак"), і Прохаська( ще не читала жодної речі, аж руки чешуться нарешті почати!)...Так от: бачила новий її роман "Сьомга"..але виглядав він страхітливо двозначно (маю на увазі обкладинку)..
А загалом, виставка від разу до разу біднішає, однак це чи не єдина можливість придбати укр. книгу і, головне!, якісний укр. переклад!
 
RyugaДата: Четверг, 2007-05-17, 8:58 PM | Сообщение # 29
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Читала багато всього і різного. А улюбленими є Кінг( особливо "Мертва зона"), Сапковський( "Золотой полдень"), М. і С. Дяченки, Бредбері... Останнім часом все намагаюсь відійти від Віана.
 
Форум » Говорілка » к-"Літка" » Хто що читає??? (Ваші улюблені твори і автори!!!)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: