Пятница, 2024-03-29, 4:07 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Дошка оголошень » Оголошення » Создание сайта химиков
Создание сайта химиков
StyopaДата: Понедельник, 2007-12-03, 1:05 PM | Сообщение # 1
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Недавно поступило предложение изменить место нахождение неофициального форума, и сайта химического факультета.Я зделал всё что возмoжно в результате чего появился сайт ximik.kiev.ua . он пока вообще не зделать хотя форум уже стоит. Если пользователи этого форума не против то переходите по адресу http://ximik.kiev.ua/phpbb/ . в настройке сайта и форума мне нужна ваша помощь.

З.Ы. буду ждать.

 
oddДата: Понедельник, 2007-12-03, 1:47 PM | Сообщение # 2
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Скопіюй всі повідомлення на той форум, або хоча б теми, що активно обговорюються, всіх юзерів і т.д. І Родіна тебе не забуде.

Я, наприклад, не проти, тільки поясни, навіщо міняти шило на мило?


Лав із... енд насінг елс метерз
 
FlameДата: Понедельник, 2007-12-03, 6:09 PM | Сообщение # 3
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Классный сайт! Только вот интересно там нужно снова со школярика начинать?
 
kEDДата: Понедельник, 2007-12-03, 10:34 PM | Сообщение # 4
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Да, кстати, а я никиак не могу разобратся... А за что дают звания постарше школярика??? Так не честно, я же, например, не школярик, а студентка!!! angry
 
StyopaДата: Вторник, 2007-12-04, 10:43 AM | Сообщение # 5
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (Flame)
Классный сайт! Только вот интересно там нужно снова со школярика начинать?

если скопирую базу даных с этого форума то нет. а если не скопирую то будеш абитуриентом)

Quote (odd)
Я, наприклад, не проти, тільки поясни, навіщо міняти шило на мило?

форум на якому ми зараз сидимо зроблений "укозом". і якщо ми перевищим допустимий ліміт тем або постів то треба буде за нього платити.+ права на перегляд і редагування форуму/сайта обимежена. http://ximik.kiev.ua повністю автономній + він находиться на сервері одного з київських провайдерів. і поки буде існувати той провайдер, буде існувати і цей сайт/форум. є повний доступ до всіх файлів. форум який зараз там стоїть ставив я + робив базу данних для нього.(хоча я не можу сказати, що на тому сайті все добре, не міг я все зробити за 5 годин + в мене намає постійного доступу до інтернету)

Quote (odd)
Скопіюй всі повідомлення на той форум, або хоча б теми, що активно обговорюються, всіх юзерів і т.д. І Родіна тебе не забуде.

якщо дадуть базу даних з цього сайта, то можу спробувати. але не обіцяю...

Сообщение отредактировал Styopa - Вторник, 2007-12-04, 11:04 AM
 
FlameДата: Вторник, 2007-12-04, 11:25 AM | Сообщение # 6
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (kED)
А за что дают звания постарше школярика???

Наскільки я зрозуміла, звання залежать від твоєї активності, тобто від кількості твоїх повідомлень.
 
oddДата: Вторник, 2007-12-04, 1:03 PM | Сообщение # 7
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (Styopa)
не міг я все зробити за 5 годин + в мене намає постійного доступу до інтернету

Я б міг тобі допомогти, в мене є постійний доступ до інтернет на пристойній швидкості (1Мб/с), але нема жодних знань як конструювати сайти, ну абсолютно ніяких.


Лав із... енд насінг елс метерз
 
DerGufaДата: Среда, 2007-12-05, 11:39 AM | Сообщение # 8
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Стьопа, звідки у тебе така обізнаність в особбливостях юкоза??? Причому геть не вірна обізнаність!!! Те що задумувалося перенести сайт на кієв.юа робилося з однією ціллю - перенести його в юа-іх, бо обіцяли, що все окрім українського трафіку в універі скоро зроблять платним. Проте, цієї революції, як ви бачите, не відбулося, а тому... Доступ до перегляду та редагування форуму абсолютно вільний, а, наприклад заборону писати гостям виставив я особисто, бо були казуси. Щоб перевищити той ліміт місця, який виділяється на сайт нам кожному треба писати по кілька тисяч повідомлень на день. Крім цього, я наголошую, що сайт не повинен обмежуватися лише форумом!!! Новини, які не які у нас є, фотки, архіви тієї самої ХімЕри!!! Я геть не проти переносу, сам одним з перших намагався його організувати, проте чи варто отак спонтанно змінювати один сайт (достатньо розвинутий і популярний) на інший (такий самий шаблонний, доречі!!!), який до того ж містить поки що тільки форум??? Поясніть...

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
StyopaДата: Среда, 2007-12-05, 12:44 PM | Сообщение # 9
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
проте чи варто отак спонтанно змінювати один сайт (достатньо розвинутий і популярний) на інший

я ж не говорив що потрібно всім і відразу перейти. я попросив допомоги в налаштуванні його.

Quote (DerGufa)
Крім цього, я наголошую, що сайт не повинен обмежуватися лише форумом!!!

Вибач, але навіть при дуже великому бажанні я не міг зробити і сайт і форум за 5 годин.

Quote (DerGufa)
Стьопа, звідки у тебе така обізнаність в особбливостях юкоза???

пару років тому в мене був сайт на укозі. + десь пів року тому мене товариш просив перенести його форум на платний хост.

Quote (DerGufa)
Те що задумувалося перенести сайт на кієв.юа робилося з однією ціллю - перенести його в юа-іх, бо обіцяли, що все окрім українського трафіку в універі скоро зроблять платним. Проте, цієї революції, як ви бачите, не відбулося, а тому...

ну тоді можливо поставим питання чи варто робити сайт ximik.kiev.ua?(мені не хочеть просто так убивати свій час)


Сообщение отредактировал Styopa - Среда, 2007-12-05, 12:51 PM
 
DerGufaДата: Среда, 2007-12-05, 1:28 PM | Сообщение # 10
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Та до тебе взагалі жодних претензій... Просто перенос планувався вже дуже давно, але чомусь тоді, відразу, ніхто нічого не зробив... А зараз вже і сенс відпав... А існування відразу двох паралельних сайтів навряд принесе комусь користь... Тому пропоную обговорити чи варто це робити...

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
ЧЕЛОВЕКДата: Среда, 2007-12-05, 7:46 PM | Сообщение # 11
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Відсутній
а мені і тут зручно? тільки шкода що мало новин і фоток.
 
DerGufaДата: Четверг, 2007-12-06, 12:19 PM | Сообщение # 12
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Це до Казіка... Я всі новини про які знаю намагаюся розміщати... але ж... Тоді давайте, долучайтеся до створення новин... Ви ж самі можете їх розміщати!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
FlameДата: Суббота, 2007-12-08, 1:54 PM | Сообщение # 13
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Мене тут також все влаштовує окрім того, що неможливо зайти у свій профіль!
 
DerGufaДата: Суббота, 2007-12-08, 2:01 PM | Сообщение # 14
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Скажи конкретно, що ти хочеш зробити у своєму профілі - я спробую зробити сам... Аватарку поставити??? Нема проблем, скинь мені її на мило - я тобі її поставлю...

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Lyon4ikДата: Воскресенье, 2007-12-09, 1:09 AM | Сообщение # 15
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 383
Репутация: 2
Статус: Відсутній
І мені цей сайт подобається. Нормальний. Вже всі звикли... Якщо не прижимає нас те ru, то хай собі буде, можна й не спішити змінювати його на ua.

Люблю Життя так само, як воно мене! )))
 
Форум » Дошка оголошень » Оголошення » Создание сайта химиков
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: