Суббота, 2024-05-04, 1:28 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Факультет » Сесія » Економтеорія (2 курс)
Економтеорія (2 курс)
DerGufaДата: Воскресенье, 2007-12-02, 2:07 PM | Сообщение # 16
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Мені вона теж відразу 4 вліпила!!! Але я трохи наїхав на неї - і вона погодилася поспілкуватися!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Solnuwko-kissДата: Воскресенье, 2007-12-02, 4:36 PM | Сообщение # 17
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 3
Статус: Відсутній
а я набралась наглості і всілась на першу парту тупо перед її милим рильцем))))))))))))) коли вона приперла я не врахувала,шо треба підрватись,ніби привітатись...ше ж на 1 парті....встала,і з під моеї довгої кофтинки,де був захован хендс фрі відірвався телефон і бахнувся майже їй до ніг...гг...мої бомби-шлюхи пошлялись по всім,але до мене так і не дійшли...один раз телефон задзвонив на всю аудиторію,на що вона відповіла:"ну ж прохала ,вимкніть свої мобілки,батьки ж знають що ви на екзамені..."потім отримала зауваження ще по чомусь....але в кінці все ж тки отримала свою заслужену 5...дуже дивиться на присутність на семінарах та активність на них...а взагалі дуже не приемна особистість...з першого погляду мені дуже не сподобалась...от такі справи,друзі...

Покурим,покурим,покурим-наступят времена полегче-льеться бирмиксик,но Леня и Геня -употребляют крепче)))))))
 
ScriptorДата: Воскресенье, 2007-12-02, 8:22 PM | Сообщение # 18
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (Solnuwko-kiss)
а я набралась наглості і всілась на першу парту тупо перед її милим рильцем)))))))))))))

Гггг))) Я теж люблю такі приколи)


З повагою,Tenebrosus Scriptor.
Revival - відродження та поширення високої культури | Форум
 
Форум » Факультет » Сесія » Економтеорія (2 курс)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: