Статистика
Новости сайта
» 2007 » Апрель » 20 » Їх залишилось четверо. Четверо найсильніших!!!
Їх залишилось четверо. Четверо найсильніших!!!
Вчора відбулися чвертьфінальні поєдинки Кубку університету з міні-футболу, в яких, вперше за останні роки виборола право брати участь і наша збірна. За жеребкуванням нашій команді не дуже пощастило - у суперники збірній хімічного факультету випала збірна мех-мату - команда, яка чотири останні роки поспіль ставала найсильнішою в університеті. З мех-матом у збірної нашого факультету склались не дуже приємні відносини - в минулому році у фіналі чемпіонату університету з футболу ми програли на останніх секундах матчу з рахунком 2:1, а на кубку між гуртожитками напочатку цього навчального року поступилися лише в додатковий час 3:2. Вчора основний час також не виявив переможця - 2:2. Двічі наша команда виходила вперед - голи Олександра Васильченка і Ярослава Баглая (обидва з передач нашого першокурсника Максима Горбаня) - але двічі мех-матівці зрівнювали рахунок. Додаткового часу регламентом турніру не було передбачено, а тому відразу почалося пробиття післяматчевих пенальті. З нервами у наших було все в порядку - перемогли 3:2. Пенальті забили Олександр Віннійчук, Павло Бабіч та Ярослав Баглай. Отже хіміки стали авторами найгучнішої сенсації чвертьфінальних поєдинків. Тепер у вівторок, 24 квітня, у 1\2 фіналу наша збірна зустрінеться з кібернетиками. Нагадаю, що в груповому турнірі, свій єдиний матч (з семи) хіміки програли саме кібернетикам з рахунком 4:2. Отже, маємо непоганий шанс для реваншу.
В іншому півфіналі зустрінуться ВІКНУ та РФФ.
Прийди та підтримай свою команду у вівторок, 24 квітня, о 15.00 в спорткомплекс університету.
Просмотров: 768 | Добавил: DerGufa | Дата: