Пятница, 2024-05-03, 10:25 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Говорілка » Фільми » Які фільми ви рекомендуєте подивитись?
Які фільми ви рекомендуєте подивитись?
RyugaДата: Четверг, 2007-05-17, 9:37 PM | Сообщение # 1
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Назвіть один фільм, який ви б породили подувитись усім в обов'язковому порядку.
 
DerGufaДата: Среда, 2007-05-30, 4:36 PM | Сообщение # 2
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
"Мамай"!!! Тільки не бийте мене після того, як подивитесь! Це просто фільм для гурманів!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
RyugaДата: Среда, 2007-05-30, 6:48 PM | Сообщение # 3
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Невже є за що бити? І чим фільм особливий, хотілось би знати?
 
DerGufaДата: Четверг, 2007-05-31, 11:12 AM | Сообщение # 4
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Майже жодного слова українською (окрім голосу за кадром), герої спілкуються, здається, тюркською, але найцікавіше, що все розумієш. Звукооператор попрацював на славу. Ну і крім того, це перший український фільм, який номінували на "Оскар"! ("Аврора" першою не була!!!). Принаймні за це його слід подивитися!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
PierrotДата: Вторник, 2007-07-17, 11:24 AM | Сообщение # 5
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
"Приключения Буратино".
Кому надо -- могу записать. :С)


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
kEDДата: Среда, 2007-11-14, 10:27 AM | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





"Иллюзионист". Если что, пишите!!
 
DerGufaДата: Среда, 2007-11-14, 11:35 AM | Сообщение # 7
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Гарний фільм, тільки трохи затянутий!!! Як на мене dry

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
еxplosionДата: Среда, 2007-11-14, 11:01 PM | Сообщение # 8
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Дивилася цей фільм, але так і не додивилая через те, що заснула десь на середині. А так взагалі не погано.
 
ку-куДата: Пятница, 2007-11-16, 11:31 AM | Сообщение # 9
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
А я оце дома сиджу і потрапив під моє пильне око фільм
"Будапешт"
Дуже чуттєвий
з гумором
Крім того є чудові краєвиди Будапешту


Всіх мав і буду мати!!!
 
ЖЕНЯДата: Пятница, 2007-11-16, 5:58 PM | Сообщение # 10
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Відсутній
ОСТАННІЙ ЯКИЙ НАЙБІЛЬШЕ СПОДОБАВСЯ ЦЕ"МОЛЧИТЕ В ТРЯПОЧКУ". ТАМ ТАКА ПРИКОЛЬНА БАБЦЯ ВСІХ ВБИВАЕ - КОМЕДІЯ
АЛЕ ВОНО ТАКОЖ МОЖЕ КОМУСЬ НЕ СПОДОБАТИСЬ!
 
oddДата: Понедельник, 2007-11-19, 7:54 PM | Сообщение # 11
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
1. "Бульварное чтиво"

******************************************************************************************************************************
"Pulp Fiction", 1994 (США), інший переклад - "Криминальное чтиво", але дивитись треба в першому перекладі (переклад Гобліна), тоді все зрозуміло, режисер - неперевершений Тарантіно, в ролях Джон Траволта, Ума Турман, Брюс Уілліс та ін.

«ВИНСЕНТ: Знаешь, что самое забавное в Европе?

ДЖУЛС: Что?

ВИНСЕНТ: Мелкие отличия. Большинство всей этой ерунды, что есть у нас, есть и у них, но у них все немножко по-другому.

ДЖУЛС: Например?

ВИНСЕНТ: Ну, в Амстердаме в кино можно купить пиво. И не в бумажном стакане. Вам приносят кружку пива, как в баре.
В Париже пиво можно купить в Макдональдсе. А знаешь, как они в Париже называют четверть-фунтовый чизбургер?

ДЖУЛС: Они это не называют четверть-фунтовый чизбургер?

ВИНСЕНТ: У них там метрическая система, они не знают, что такое четверть фунта.

ДЖУЛС: Ну и как они это называют?

ВИНСЕНТ: Королевский чизбургер.

ДЖУЛС (повторяя): Королевский чизбургер. Как они называют Биг Мак?

ВИНСЕНТ: Биг Мак это Биг Мак, но они его называют Лё Биг Мак.

ДЖУЛС: А как они называют Хуппер?

ВИНСЕНТ: Не знаю, я не ходил в Берджер Кинг...»

******************************************************************************************************************************

2. "Страх и ненависть в Лас-Вегасе"

******************************************************************************************************************************
"Fear and Loathing in Las Vegas", 1998 (США), за мотивами однойменної книжки Хантера С. Томпсона, серед акторів - Джонні Деп.

«У нас в распоряжении было две сумки травы, семьдесят пять шариков мескалина, пять полос промокашек диэтиламид лизергиновой кислоты (ЛСД), солонка, наполовину заполненная кокаином, и целый межгалактический парад планет всяких стимуляторов, транков, визгунов, хохотунов…а также кварта текилы, кварта рома, ящик «Бадвайзера», пинта чистого эфира и две дюжины амила».
******************************************************************************************************************************

3. "На игле"

******************************************************************************************************************************
"Trainspotting", 1996 (Великобританія), за мотивами однойменної книжки Ірвіна Уелша.

«Выбирай жизнь. Выбирай работу. Выбирай карьеру. Выбирай семью. Выбирай большие телевизоры, стиральные машины, автомобили, компакт-диск плэйеры, электрические консервные ножи. Выбирай хорошее здоровье, низкий уровень холестерина и стоматологическую страховку.

Выбирай недвижимость и аккуратно выплачивай взносы. Выбери свой первый дом. Выбирай своих друзей. Выбери себе курорт и шикарные чемоданы. Выбери костюм-тройку лучшей фирмы и самого дорогого материала. Выбери набор «Сделай сам», чтобы было чем заняться воскресным утром.

Выбери удобный диван, чтобы развалиться на нем и смотреть отупляющее шоу. Набивай свое брюхо всякой всячиной. Выбери загнивание в конце всего и вспомни со стыдом напоследок своих дружков-подонков, которых ты заложил чтобы выкарабкаться. Выбирай будущее. Выбирай жизнь.

Но зачем мне все это? Я не стал выбирать жизнь… Я выбрал кое-что другое… Почему? Да потому… Какие могут быть почему, когда ты под кайфом? Когда есть героин…»
******************************************************************************************************************************

Порядк овий номер в списку не відображає відносини гірший-кращий.

Усі фільми окрім "Старху и ненависти" в мене є. Пишіть.

Цей пост не є пропагандою наркотиків і насильства і в жодному разі не може нею вважатися.

Добавлено (2007-11-19, 7:54 Pm)
---------------------------------------------
4. "Под кайфом"

******************************************************************************************************************************
"Spun", 2002 (США), фільм не для широкого загалу, в принципі як і більшість з цього списку, в ролях Міккі Рурк, Брітані Мерфі та ін.
******************************************************************************************************************************

5 . "Пи"

******************************************************************************************************************************
"Pi", "3.1415926535897932384626433832795", 1997 (США), дебютний фільм Дарана Арановскі ("Реквієм за мрією"), чорно-біла картина про чокнутого (?) математика, що намагається знайти у всьому єдину систему - від «скачків валют на фондовій біржі до траєкторії руху лапок таракана».
******************************************************************************************************************************

6 . "Кенди"

******************************************************************************************************************************
"Candy", 2006 (Австралія), австралійська варіація "Реквиема по мечте", фільм менш відомий, однак не менш експресивний, крім того не такий ублюдочно-приторний (утрірований), як "Реквієм" .
******************************************************************************************************************************


Лав із... енд насінг елс метерз
 
DerGufaДата: Вторник, 2007-11-20, 11:48 AM | Сообщение # 12
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
А де можна взяти "Кенді"???

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
oddДата: Вторник, 2007-11-20, 11:54 AM | Сообщение # 13
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
В мене, важить півтора гектара. Я буваю в четвер на факультеті після 13:30. Можу записати на болванку і носити її з собою.

Лав із... енд насінг елс метерз
 
ку-куДата: Пятница, 2007-11-23, 10:07 AM | Сообщение # 14
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Дивився вчора "Достукатися до небес"
Дурний фільм.
Нагадав мені як ми з моїм корешком жили і ні про що не думали.
Треба буде щось таке замутити...
В стилі ретро.
Але без мусорів тюрми і смерті.
Чи може так цікавіше


Всіх мав і буду мати!!!
 
FlameДата: Пятница, 2007-11-23, 9:02 PM | Сообщение # 15
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 1
Статус: Відсутній
А мені "Русалка" сподобалась. Тільки кінець дивний, залишилось відчуття незавершеності
 
Форум » Говорілка » Фільми » Які фільми ви рекомендуєте подивитись?
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: