Понедельник, 2024-05-06, 10:14 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » Кого як зарахували до КНУ? (як ви тут опинилися :-))
Кого як зарахували до КНУ?
Як ви вступили на хімфак?
1. Здавав іспити з хімії та мови [ 5 ] [41.67%]
2. Пройшов по співбесіді, як медаліст [ 0 ] [0.00%]
3. Пройшов по співбесіді, як олімпіадник (або призер МАН) [ 5 ] [41.67%]
4. Зарахований без іспитів і співбесід [ 2 ] [16.67%]
Всего ответов: 12
WizardДата: Воскресенье, 2007-01-21, 3:12 PM | Сообщение # 1
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Просто цікаво smile

Якщо в когось є статистика, буду радий переглянути.

 
ScriptorДата: Понедельник, 2007-01-22, 7:55 PM | Сообщение # 2
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Опитування неповне, бо ще є співбесіда з УФМЛ (за якою, наприклад, вступав я). Враховуючи той факт, що на нашому курсі 7 фізматівців, відкидати це не варто. smile

З повагою,Tenebrosus Scriptor.
Revival - відродження та поширення високої культури | Форум
 
WizardДата: Вторник, 2007-01-23, 2:34 PM | Сообщение # 3
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Доречі, за наказом міністра освіти № 71 від 1 лютого 2006 (може він вже втратив чинніть?), пунктом 18, до усіх ВНЗ без вступних випробувань приймаються учасники міжнародних олімпіад та призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

Тобто мається на увазі, що такі випускники приймаються без співбесід, іспитів, екзаменів тощо.

А це варіант ;)

 
ScriptorДата: Вторник, 2007-01-23, 7:02 PM | Сообщение # 4
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Про чинність - пошукай цей наказ на rada.gov.ua, там відмічають стан документа.

З повагою,Tenebrosus Scriptor.
Revival - відродження та поширення високої культури | Форум
 
WizardДата: Вторник, 2007-01-23, 8:53 PM | Сообщение # 5
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Scriptor, він ще чинний, але цього року міністр, мабуть, видасть новий наказ, як і завжди. Буду сподіватись, що він там нічого особливо не змінить
 
ку-куДата: Четверг, 2007-01-25, 2:32 PM | Сообщение # 6
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
зарахували - це таке, а от як відрахували?

Всіх мав і буду мати!!!
 
oddДата: Четверг, 2007-01-25, 11:13 PM | Сообщение # 7
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
відкривай топік, але нє, бєсполєзно.

Лав із... енд насінг елс метерз
 
Випадково тут...Дата: Пятница, 2007-01-26, 1:17 PM | Сообщение # 8
Группа: Гости





ага
 
oddДата: Пятница, 2007-01-26, 4:12 PM | Сообщение # 9
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
А якщо серйозно, то це дуже провокативна тема, насправді (про те кого як зарахували). Тут пахне смаленим, і не тільки від тих, в кого прізвища співпадають з прізвищами тих чи інших викладачів, навпаки, вони завжди на видному місці і їх громадськість оцінює, в тому числі через призму їхнього прізвища (о загнав!). Ви, будь-ласка, запитайте тих, хто ні хрена не шарить в хімії, ба навіть не хоче в ній шарити( я не говорю про тих, хто забив на оцінки, ну прийшла людина на хімію, а потім зрозуміла, що то не її і не хоче вчитися), так ось, запитайте в них як вони потрапили на факультет, і чого це в них оцінки зовсім не адекватні їхнім знанням? Запитайте в них, чи то бувва не їх троюрідна сестра сусідки дядька їхнього молодшого брата-акробата, сидить в лабораторії № Nна посаді старшого наукового лаборанта? Таких випадків, за різними підрахунками до 10!!! а то і більше відсотків

Лав із... енд насінг елс метерз
 
pistukДата: Пятница, 2007-01-26, 4:19 PM | Сообщение # 10
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Та про них всі знають і все самі розуміють! Навіщо когось щось питати? Тобі це допоможе?

 
oddДата: Пятница, 2007-01-26, 4:29 PM | Сообщение # 11
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Ти думаєш? Ти всіх знаєш? Мені це, ясна річ, не допоможе, та й не треба мені допомога, я поступив завдяки своїм знанням і настирливості (пошукай на іншій гілці для вступників), чим особливо горджуся. А ось абітурієнти, я думаю, мають право знати, що окрім екзаменів і співбесіди є й інші способи потрапити в когорту тих, кого ВІЧ, дай йому бог здоров'я, називав елітою нації. snap

Лав із... енд насінг елс метерз
 
pistukДата: Пятница, 2007-01-26, 4:34 PM | Сообщение # 12
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (odd)
А ось абітурієнти, я думаю, мають право знати, що окрім екзаменів і співбесіди є й інші способи потрапити в когорту тих, кого ВІЧ, дай йому бог здоров'я, називав елітою нації.

Ну в принципі так! Але хто хоче сюди поступити, але власними силами не може той (тобто його батьки ) і самі найдеть потрібну їм людину!

А взагалі я в шоці! Я вже особисто знаю чоловік 15 з першого курсу, які моють мазу на факультеті! І що цікаво, що кожного року кількість таких людей зростає! (тобто тих про яких я знаю! )


 
oddДата: Пятница, 2007-01-26, 4:43 PM | Сообщение # 13
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Я був в шоці, коли вже на 5 курсі мені назвали тих, с ким я провчився 5 років, а за них, виявляється, тягнуть мазу. В принципі, я не думаю, що то великий гріх, коли людина вчиться, а от, коли прийшла сюда за коркою і весь час займається пінанням, то вибачте мені. Хоча, з іншого боку, хіміками стає може тільки половина випускників. Є й такі, і вчились добре, і хіміками не стали, зате стали президентшою Узбєкістана, а вчилися б на соц-псих - стали б максимум жопопідтиратєлєм в короля Гондурасу. Отже, дійсно, все відносно.

Лав із... енд насінг елс метерз
 
XIMIK.KIEV.UAДата: Воскресенье, 2007-03-04, 1:40 AM | Сообщение # 14
Группа: Гости





Quote (Wizard)
зарахували - це таке, а от як відрахували?

Создайте топик, я расскажу, как и за что отчислили меня =)

Добавлено (2007-03-04, 1:40 Am)
---------------------------------------------
А зачислялми меня как призера всеукры, тобто де-юре даже без собеседования, а де-факто пришлось 40 минут общаться с Павленко. Но я был готов к его FeOCl =)

 
DerGufaДата: Пятница, 2007-03-09, 10:54 PM | Сообщение # 15
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Quote (odd)
Я був в шоці, коли вже на 5 курсі мені назвали тих, с ким я провчився 5 років, а за них, виявляється, тягнуть мазу.

Тут вже людина людині рознь. Є такі, які не приховують цього, а є інші ..., які вважають себе супер-відмінниками. От останніх просто ненавиджу!!!


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Форум » Факультет » Життя факультету » Кого як зарахували до КНУ? (як ви тут опинилися :-))
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: