Понедельник, 2024-05-06, 6:26 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » Комп'ютерка! (Ваша думка!)
Комп'ютерка!
pistukДата: Пятница, 2006-11-10, 4:44 PM | Сообщение # 1
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Пам'ятаю минулого року деякі викладачі проводили опитування серед студентів з приводу нашої комп'ютерки. Але результати так і невідомо куди поділись!
Так ось, вам подобається наш комп'ютерний клас?! Чого там не вистачає?


 
pistukДата: Пятница, 2006-11-10, 4:56 PM | Сообщение # 2
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Чому там наприклад не можна роздруковувати документи? Навіть по якихось там копійок 35-40 інколи просто буває так, що вкрай потрібно роздрукувати якийсь документ, а тут не можна!!!!! sad

Також, на мій погляд, можна було б диски та дискети якісь продавати, а виручені кошти на модернізацію компів, або в буфет на пиріжки.
І взагалі, половина комп'ютерів висне через кожних пів-години. Ось наприклад в бібліотеку завезли ще 2 нових комп'ютера, (досить потужні з плоскими моніторами) хоч для читання книжок вистачило б простеньких якихось. В це же час в комп'ютерному класі красуються якісь пеньки 2-гі (чи щось подібне). Тут навіть з хімічними програмами не дуже попрацюєш! .........



 
Aj@xДата: Понедельник, 2006-11-13, 3:17 PM | Сообщение # 3
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (pistuk)
Ось наприклад в бібліотеку завезли ще 2 нових комп'ютера, (досить потужні з плоскими моніторами) хоч для читання книжок вистачило б простеньких якихось.

Ну не скажи, для читання книжок якраз з плоскими моніторами краще, а щоб в неті посидіти, і звичайні згодяться.
А що до комп'ютерки, то часто ще пари задовбують: іноді приходиш, хочеш собі спокійно в неті посидіти, а ні, кажуть: "Зараз пара!" Ну скільки можна! biggrin


Sub specie aeternitatis
 
ку-куДата: Понедельник, 2006-11-13, 3:25 PM | Сообщение # 4
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
питання комп"ютерного класу я піднімав ще рік тому на Вченій раді факультету при чому з спектром недоліку компів, моніторів, розпечаткою, ставлення адмінів до студентів.Назначили комісію. Все в ній і втопилося. Правда адміни попустилися. Але заробляти на роздруковці їм впадло.

Всіх мав і буду мати!!!
 
DarsДата: Понедельник, 2006-11-13, 5:09 PM | Сообщение # 5
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
А ситуація набагато кумедніша, дехто із профкому, чи чогось такого, поскаржилися на якість обслуговування, особливо на роздруковування (їм було шкода грошей). В результаті таки була створена комісія, і як результат деканат своєрідно відреагував на це: запровадили журнал, там де кожен працівник кожного дня мав розписуватись за те, що він на роботі, а ще вони попросту заборонили роздруковувати за гроші (всі гроші "зароблені" йшли на роздрукування для викладачів та асистентів факультету)....
Ситуація подібна до виносу мусору із гуртожитку
 
ку-куДата: Понедельник, 2006-11-13, 5:18 PM | Сообщение # 6
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
За базар відповідаєш? Тоді в класі сиділо постійно 2-3 людини з вулиці, які гралися в комп"ютерні ігри і коли я попрохав роздрукувати документ профкомівський мені відповіли не чемно ще й пояснили що до класу ніякого відношення не мають. Ставлення адмінів до студентів було зверхнє от і довелося підняти питання. ти тоді в комп"ютерці не працював ото і мовчи. І мені здається, що стало краще

Всіх мав і буду мати!!!
 
DarsДата: Понедельник, 2006-11-13, 5:24 PM | Сообщение # 7
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Я не суперечу, таке могло бути, але то були люди,які тут працювали, коли ти ще в пелюшки ходив......
А ти пробував 5 днів на тиждень сидіти в неті, чим би ти займався?
Але все одно, результат залишився один, ТУТ ВЖЕ НЕ РОЗДРУКОВУЮТЬ
 
ку-куДата: Понедельник, 2006-11-13, 5:27 PM | Сообщение # 8
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
окрім тих що тут працювали тут ще сиділи і вічні студенти.

Всіх мав і буду мати!!!
 
pistukДата: Среда, 2006-11-15, 4:00 PM | Сообщение # 9
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
А чому коли в вас по розкладу пара, а ніхто не прийшов, ви все одно до класу не пускаєте?!

 
Випадково тут...Дата: Среда, 2006-11-15, 4:06 PM | Сообщение # 10
Группа: Гости





Vpadlo im pracuvati!!!!!!!
 
ку-куДата: Четверг, 2006-11-16, 11:45 AM | Сообщение # 11
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Во-во а потім розказують що їм заборонили друкувати. Їм просто впадло

Всіх мав і буду мати!!!
 
DarsДата: Четверг, 2006-11-16, 2:53 PM | Сообщение # 12
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote
Во-во а потім розказують що їм заборонили друкувати. Їм просто впадло

А ти за "базар Отвєчаєш?"

Якщо деканат дозволить нам друкувати, і для цього будуть явні підстави (звернення із підписами), то із задоволенням..... А так тільки ходите і клянчите....

 
ку-куДата: Пятница, 2006-11-17, 12:49 PM | Сообщение # 13
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Ти будеш друкувати? То чому ж ти мовчиш. Тоді спробуємо домовитись з деканатом

Добавлено (2006-11-17, 12:49 Pm)
---------------------------------------------
Щодо того, що ми клянчимо то ти дарма. Нам якраз деканат дозволяє друкувати. Я думаю, що треба відділити один комп"ютер в межах класу до якого було б приєднано принтер та сканер і студенти в якості самообслуговування друкували та платили в касу комп"ютерки(Образно кажучи). А потім працівники шли бухати в парк. Це може вирішитись вже в понеділок. А ще я хочу щоб нам дали в межах комп"ютерки комп де б верстався номер та вчився молодняк дизайну. Дарс напиши свої пропозиції!!!!!!!!!!!


Всіх мав і буду мати!!!
 
DarsДата: Пятница, 2006-11-17, 1:46 PM | Сообщение # 14
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Ідея цікава, але є деякі неточності, наприклад усі гроші йшли на заправку катриджу та на купівлю паперу, за умовні "надлишки" друкувалися викладачі, аспіранти,асистенти, співробітники....
Виділяти комп"ютер для цього не буду, сканер для загального користування і так є, а для верстки я можу поставити необхідне програмне забезпечення на деяких комп"ютерах, всі бажаючі зможуть там вдосконалюватися wink
 
ку-куДата: Пятница, 2006-11-17, 2:27 PM | Сообщение # 15
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
А що якщо цей комп для верстки трохи відокремити щоб за ним можна було декільком людям сидіти інікому не заважати. А щодо самообслуговування, то ти врахуй що і роботи тобі менше буде і черги не будуть заважати відвідувачам.

Всіх мав і буду мати!!!
 
Форум » Факультет » Життя факультету » Комп'ютерка! (Ваша думка!)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: