Воскресенье, 2024-05-05, 11:41 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » Новий випуск "ХІМЕРИ" (нарешті здійснилося!!!)
Новий випуск "ХІМЕРИ"
Яка зі сторінок газети вам сподобалась найбільше?
1. 1 Сніжинки [ 1 ] [7.69%]
2. 2 Що нас вбиває? [ 3 ] [23.08%]
3. 3 Перший раз в перший курс [ 7 ] [53.85%]
4. 4 Коли так хочеться їсти ... [ 3 ] [23.08%]
5. 5 Відчуття життя [ 2 ] [15.38%]
6. 6 Чого хоче студент? [ 6 ] [46.15%]
7. 7 Анонс сайту студентів [ 3 ] [23.08%]
8. 8 Полтавська битва/бібліотека [ 2 ] [15.38%]
9. 9 Боягуз не грає у футбол [ 3 ] [23.08%]
10. 10 Літка [ 5 ] [38.46%]
Опрос завершен - Среда, 2007-02-28, 12:41 PM
Всего ответов: 13
Dark_LORDДата: Вторник, 2006-12-05, 10:01 PM | Сообщение # 31
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote (Aj@x)
Особливо сподався вступ до статті про першачків, там де Мордор і орки

+1 мені теж, стильно
Quote (Pierrot)
Чел говорит про то, что он действительно понимает из всего того, что написано в газете...Я в ауте...
Слухай розумник, Те що майже вся газета лайно, не моя вина, і єдине що мені може сподобатись то анегдоти вкрадені з нету

Добавлено (2006-12-05, 10:01 Pm)
---------------------------------------------
Quote (хрон)
Задовбали ці мудаки зі своїми зачотами.

+1 зачот

Quote (ку-ку)
А взагалі студент як професія не відмінюється і включає і тих ітих

Тільки чогось першим пунктом чого хочеться це студентку (А ти кажеш не відмінюється)


АмінЪ
Брати мої
 
PierrotДата: Среда, 2006-12-06, 0:23 AM | Сообщение # 32
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (Dark_LORD)
Слухай розумник, Те що майже вся газета лайно, не моя вина,

Мы про одну и ту же газету говорим?....
...у меня возникают большие сомнения...


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
Dark_LORDДата: Среда, 2006-12-06, 0:40 AM | Сообщение # 33
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Так про одну і ту ж хімеру, яка вийшла в день річниці референдуму про незалежність України

АмінЪ
Брати мої
 
BurevestnikДата: Среда, 2006-12-06, 12:49 PM | Сообщение # 34
Школярик
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Цей випуск довгоочікуваного талмуду:) мені дуже сподобався.На хім. фаці найкраща газета в університеті.Молодці smile

Одних нужно учить, других-дрессировать
 
ку-куДата: Среда, 2006-12-06, 12:57 PM | Сообщение # 35
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
До речі бачив останній випуск студентського інстинкту - повний відстій. З тим що газета можливо найкраща в Універі з тобою згоден. Мені особливо подобається Літка та популярна наука

Добавлено (2006-12-06, 12:57 Pm)
---------------------------------------------
Але є куди розвиватися та змінюватися


Всіх мав і буду мати!!!
 
Crazy_AssHoleДата: Среда, 2006-12-06, 3:56 PM | Сообщение # 36
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
До речі бачив останній випуск студентського інстинкту - повний відстій.

После таких слов, этот человек врядл и когда-нибудь будет вызывать у меня уважение... Очень низко с твоей стороны, Саша. Манией величия случайно не страдаешь? не знаю, кто делает газету Студ.инстинкт, но они тоже работали...Химера и Инстинкт вышли приблизительно одинаковыми... wink


Proud to be cluber...
 
pistukДата: Среда, 2006-12-06, 4:59 PM | Сообщение # 37
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Quote (Dark_LORD)
і єдине що мені може сподобатись то анегдоти вкрадені з нету

По-перше, вірші на гуморній сторінці (хоча де ти там знайшов анекдоти ?)не вкрадені з інтернету, а взяті з нашого сайту.
Що до віршу про день народження, то це вірш команди КВН зі Львова, який я розмістив у темі "бу-га-га"


 
Dark_LORDДата: Четверг, 2006-12-07, 1:25 AM | Сообщение # 38
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Щодо віршів то мені дуже сподобався вірш Двічі молодшої, ставлю йому 6
Ви не скажете хто це?


АмінЪ
Брати мої
 
DerGufaДата: Четверг, 2006-12-07, 3:30 AM | Сообщение # 39
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Quote (Dark_LORD)
Слухай розумник, Те що майже вся газета лайно, не моя вина, і єдине що мені може сподобатись то анегдоти вкрадені з нету

Так допомагай зробити краще, або ж давай конструктивну критику!!! Я ж теж можу сказати, що все в житті лайно, і цей сайт, і цей факультет... але це ж будуть просто слова!!! Коротше, або критикуй по справі, або не тринди і сопи в свої дві дірки!!! angry
Quote (Dark_LORD)
Щодо віршів то мені дуже сподобався вірш Двічі молодшої, ставлю йому 6
Ви не скажете хто це?

Так вся ж газета лайно, чи я чогось не зрозумів??? angry
Quote (Crazy_AssHole)
После таких слов, этот человек врядл и когда-нибудь будет вызывать у меня уважение...

Які висновки лише з однієї фрази??? До чого тут манія величі??? Бо "Інстинкт" на мою думку теж вийшов повністю хрєновим. Чому??? Розбираю по пунктах (беріть до рук газету і читайте разом зі мною):
Перша сторінка: Йдемо зверху до низу - напівобрізаний Бойко, вилуплена Карпа, яка викликає лише думки про наслідки Чорнобиля (в мене таке відчуття, що автори вліпили перше ж фото, яке потрапило до рук, інші шукати було впадло), чиїсь руки (обличчя повністю закриті або волоссям, або тими самими руками), і якийсь фуршет (він відноситься до Віденського балу??? Не бачу зв`язку). Висновок Дизайнеру впадло було займатись першою сторінкою, а вона ж - обличчя газети!!! Читати вже відпала охота!!!
Друга сторінка Я розумію, що газета видається за підтримки Міністерства у справах сім`ї молоді, спорту, та ще купи всякої фігні (кому цікаво - дивіться ту саму першу сторінку!!!), тому в газеті має бути офіціоз, але його можна написати не настільки сухо!!! Таке відчуття, що статті просто дерлися з хрєнових сайтів новин. Ну де інформативність в статті про Болонський процес??? Все те саме можна почитати біля деканатів. А от реакція студентів - вона повинна бути в СТУДЕНТСЬКІЙ ГАЗЕТІ!!! Стаття про ІОЦ, то взагалі окремий випадок!!! Скажіть, вас не задовбали фрази на кшталт: "Він щиро привітав ІОЦ з ювілеєм", "Колектив ІОЦ дивиться у майбутнє з оптимізмом і планує й надалі реалізовувати проекти на благо нашого університету"!!! Доки будуть використовуватися ці кліше??? Хтось сумнівається в тому, що колектив скаже про те, що буде й надалі працювати??? Чи ми очікували того, що весь колектив ІОЦ повні песимісти і (не дай Боже!!!) завтра покидають роботу і повісяться в туалетах???
В анонси Без коментарів!!! Нічого не скажеш, для анонсів обрали найцікавіші події !!! angry
Четверта сторінка Тема - достойна!!! Виконання - 2!!! Ті самі кліше, одні й ті самі слова. Тему просто вбили!!!
Інтерв`ю з Карпою По-перше, мене бісить те, що з газети в газету інтерв`ю беруть в одних і тих самих людей (я не маю на увазі інстинкт, а всі студентські видання). Напевно, я чогось не розумію, бо не знаю чому у нас на шпальтах газет ті самі люди??? Та й саме інтерв`ю викликало у мене щирий подив. Даша Зарівна дійсно ставила Карпі такі тупі питання??? Тоді мені шкода бідну Ірену...
Карнавал Хтось щось розібрав на фото??? Нащо їх взагалі пхати в газету??? Чи треба було місце зайняти???
Літературна сторінка Не буду нічого казати по змісту, бо література - надто необ`єктивна справа. Єдине - дизайн!!! Просто супер!!! А стильно то як!!! angry
Остання сторінка І до чого вона??? angry

Добавлено (2006-12-07, 3:30 Am)
---------------------------------------------
Crazy_AssHole, я не сперечаюсь, труд людей заслуговує на повагу, але фраза ку-ку має право на існування!!!
Dark_LORD, от такої критики я чекаю на ХімЕру. А не простих слів: "Газета лайно!!!". Не можеш таке зробити, тоді йди в інші теми, все своє в цій ти вже сказав!!! angry
Не сперечаюсь, можливо й ХімЕра вийшла не кращою, так допоможіть нам своїми ідеями, приєднуйтесь в команду, або просто критикуйте, повірте, ми цінуємо критику і зробимо все, щоб виправитися до наступного випуску!!!
І наостанок, питання до всіх: "Як часто повинна виходити газета???"
Дякую за увагу, вибачте за довге повідомлення!!!


Хіміки НЕ (!!!) уроди

Сообщение отредактировал DerGufa - Четверг, 2006-12-07, 3:34 AM
 
ку-куДата: Четверг, 2006-12-07, 11:12 AM | Сообщение # 40
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Dark_LORD, от такої критики я чекаю на ХімЕру. А не простих слів: "Газета лайно!!!". Не можеш таке зробити, тоді йди в інші теми, все своє в цій ти вже сказав!!!

Він напевно мав на увазі попередній номер газети, а цього ще не бачив або не зміг переключитися
Quote (DerGufa)
Crazy_AssHole, я не сперечаюсь, труд людей заслуговує на повагу, але фраза ку-ку має право на існування!!!

праця людей заслуговує на повагу лише в тому випадку коли він не марний
А щодо такої різкої реакції - це може із-за того що вона сама там пише. Ти ж пам"ятаєш замітку Мухи про ДП? Хіба вона не обісрала фак? Причому Яблоков цю статтейку продивлявся перед виходом!
Мені шкода Самосьонка який невідомо чим займається! Людина вчиться вна контракті магістратури, працює щоб оплатити контракт а ще плюс намагається дизайнувати...


Всіх мав і буду мати!!!

Сообщение отредактировал ку-ку - Четверг, 2006-12-07, 1:28 PM
 
Aj@xДата: Четверг, 2006-12-07, 1:27 PM | Сообщение # 41
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
І наостанок, питання до всіх: "Як часто повинна виходити газета???"

Однозначно, частіше, ніж раніше - десь раз у два місяца, або навіть у місяц (якщо сил вистачить). Якщо треба хоч якась допомога - будь-ласка.


Sub specie aeternitatis
 
ку-куДата: Четверг, 2006-12-07, 1:40 PM | Сообщение # 42
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
В принципі без напрягу вона може виходити і двічі на місяць. Але у нас не таке насичене життя. Будемо випускати раз на місяць. але знову ж - скоро сесія. Тобто наступний номер буде 1 березня і до літа ще три(останній на ДХ). В редакцію потрібні люди: фоторепортери(2-3), тобто любителі яким буде не впадло зробити пару фоток на місяць; головний редактор(креативна людина яка буде всих жорстко напрягати); літературні редактори(2-3); "журналісти"; а саме головне - це створення відділу зовнішніх зв"язків(2-3) - люди що будуть займатися пошуком спонсорів та тримати зв"язки з іншими студвиданнями. може про щось і забув - потім допишу

Всіх мав і буду мати!!!
 
pistukДата: Четверг, 2006-12-07, 9:40 PM | Сообщение # 43
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Раз в місяць якраз вистачить! тільки газету потрібно зробити Ще більш інтерактивною! Бо мені здається, що цей номер був більш присвячений меншим курсам (опитування проводилось на 1-3 курсах, статті також старших курсів майже не стосуються) потрібно і думку наших ветиранів взнати?! І про них щось написати (куди хочуть після закінчення факу) про викладачів щось написати.

10 сторінок МАЛО biggrin


 
ку-куДата: Пятница, 2006-12-08, 11:17 AM | Сообщение # 44
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
а чи не вийде це дуже сумно

Всіх мав і буду мати!!!
 
Crazy_AssHoleДата: Пятница, 2006-12-08, 11:34 AM | Сообщение # 45
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Crazy_AssHole, я не сперечаюсь, труд людей заслуговує на повагу, але фраза ку-ку має право на існування!!! Dark_LORD, от такої критики я чекаю на ХімЕру. А не простих слів: "Газета лайно!!!".

Вот Юра сам себе и противоречит... Раз фраза ку-ку "повний відстій" имеет право на существование, то почему ты так глобально наехал на фразу "лайно"? Ну попроси и у ку-ку полноценной критики, а?


Proud to be cluber...
 
Форум » Факультет » Життя факультету » Новий випуск "ХІМЕРИ" (нарешті здійснилося!!!)
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: