Понедельник, 2024-05-06, 11:38 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Життя факультету » Новий випуск "ХІМЕРИ" (нарешті здійснилося!!!)
Новий випуск "ХІМЕРИ"
Яка зі сторінок газети вам сподобалась найбільше?
1. 1 Сніжинки [ 1 ] [7.69%]
2. 2 Що нас вбиває? [ 3 ] [23.08%]
3. 3 Перший раз в перший курс [ 7 ] [53.85%]
4. 4 Коли так хочеться їсти ... [ 3 ] [23.08%]
5. 5 Відчуття життя [ 2 ] [15.38%]
6. 6 Чого хоче студент? [ 6 ] [46.15%]
7. 7 Анонс сайту студентів [ 3 ] [23.08%]
8. 8 Полтавська битва/бібліотека [ 2 ] [15.38%]
9. 9 Боягуз не грає у футбол [ 3 ] [23.08%]
10. 10 Літка [ 5 ] [38.46%]
Опрос завершен - Среда, 2007-02-28, 12:41 PM
Всего ответов: 13
ку-куДата: Пятница, 2006-12-08, 11:42 AM | Сообщение # 46
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Я не вважаю що маю витрачати час на критику низькопробної газети, теми статтей якої вже задовго до того обійшли студентські видання. Crazy_AssHole, якщо мене захищає навіть Гуфа то це вже тобі треба задуматись. А так мені впринципі байдуже що ти думаєш, бо я від своїх слів не відмовляюсь. А якщо хочеш поспілкуватися на цю тему то створи нову тему...

Всіх мав і буду мати!!!
 
Crazy_AssHoleДата: Пятница, 2006-12-08, 11:48 AM | Сообщение # 47
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Ну...два сапога пара... Иди пиши свою газету...создай свою тему... Саша, это не тебе решать... В форуме пишут все заинтересованные и если тебе всё равно: просто не читай... Конструктивно? И если ты открыто заявляешь про свою интелигентность...то...зачем же ты её прячешь?

Proud to be cluber...
 
ку-куДата: Пятница, 2006-12-08, 1:20 PM | Сообщение # 48
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
тебе що комплекс меншовартості?

Добавлено (2006-12-08, 1:20 Pm)
---------------------------------------------
мабуть таки так


Всіх мав і буду мати!!!
 
Dark_LORDДата: Пятница, 2006-12-08, 7:00 PM | Сообщение # 49
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Та ладно, все так і погано. Але дкмаю проро науку треба щось цікаве для всіх, якусь популярну науку. Статті не табі збільшувати за рахунок шрифту. Краще менше але компактніше. Можно провести інтерактив. В номері написати якісь питання, потім поставити урну, і хай кожен голосує, а потім підбити підсумки.
Так скажете хто така двічі молодша?


АмінЪ
Брати мої
 
ку-куДата: Понедельник, 2006-12-11, 1:03 PM | Сообщение # 50
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
якби студенти не були такими лодарями то можна було б усе! Питання вже поставлено. А ти до речі іди в дупу.

Всіх мав і буду мати!!!
 
nobДата: Понедельник, 2006-12-11, 4:02 PM | Сообщение # 51
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Crazy_AssHole, респектос!!! smile

Quote (DerGufa)
Бо "Інстинкт" на мою думку теж вийшов повністю хрєновим.

А "ХімЄра"???!!! cool
Quote (DerGufa)
Перша сторінка: ...

Каким макаром к газете химфака приписать столбы с проводами???!!! surprised по-моему,емблемка из "прошлой" газеты была намного интересней(без надписи "ХІМЄРА"...)
Quote (DerGufa)
і якийсь фуршет (він відноситься до Віденського балу??? Не бачу зв`язку)
ХімЄра - фотка тыльной стороны души всех болельщиц чемпионата по футболу(Не бачу зв`язку)... surprised Висновок: дизайнер ХімЄри - гений дизайна???!!! smile

Quote (DerGufa)
Ну де інформативність в статті про Болонський процес???

а вот эта фраза тебя не убивает???ты читал вобще статью в ХімЄрі про тот же Болонский процес???!!!я из неё лично для себя столько информации почерпнул,что до сих пор не могу спать,осмысливая прочитаное!!!!! cool
Quote (DerGufa)
Інтерв`ю з Карпою
я лично к фанам Карпы себя не отношу,но вполне могу понять,почему именно её выбрали(и часто выбирают!) для интервью:все,кто хоть немного интересуется украинским шоубизом(не только попсой!),знают,что имненно Карпа есть одной из самых колоритных личностей нашей сцены...
Quote (pistuk)
10 сторінок МАЛО
МАЛО???если посмотреть в каком формате печатаются сегодня газеты(шрифт,разметка...) и внести некоторые корективы,угадай на сколько похудеет газета???!!! surprised а этими вопросами опять-таки должен заниматся дизайнер!!!

это всё к тому,что "не суди и судим не будешь...",а если и берёшся с чем-то сравнивать,то внемательно подумай,что и к чему... dry


превет на сто лет!=)
 
ButterflyДата: Понедельник, 2006-12-11, 4:35 PM | Сообщение # 52
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Quote (nob)
если посмотреть в каком формате печатаются сегодня газеты(шрифт,разметка...) и внести некоторые корективы,угадай на сколько похудеет газета???!!! surprised а этими вопросами опять-таки должен заниматся дизайнер!!!

А при чём здесь дизайнер, когда ему только дают материал, который он должен разместить на 10 страницах? Здесь уж, ежели менять шрифт и всякую такую фигню на такую, как в нормальных газетах, то разве что картинок побольше придётся вставить, чтобы ТАКОЙ объём материала растянуть на 10 страниц...


 
DerGufaДата: Понедельник, 2006-12-11, 4:35 PM | Сообщение # 53
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
nob, а от тобі щиро дякую!!! Перша людина, яка не просто сказала, що газета лайно, а сформулювала свою точку зору!!! wink
Про дизайн ХімЕри не говоритиму нічого, бо не я їм займався, тим паче, що часу на нього фактично не було. А от про Болонський процес можу посперечатися, бо суху інформацію про те, що це таке і з чим його їдять можна прочитати де завгодно, навіть біля деканату, а ми ж спробували подивитися на відношення студентів до цього. Статтю писала першокурсниця, яка на собі відчула все це. Я ж її майже не редагував, бо насправді, про той процес не знаю нічого. Вийшло що вийшло. А подавати простий перелік фактів в СТУДЕНТСЬКІЙ газеті вважаю недоцільним, ми не претендуємо на те, щоб називатися "Фактами" або "Кореспондентом".


Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Aj@xДата: Понедельник, 2006-12-11, 5:01 PM | Сообщение # 54
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Quote (nob)
Каким макаром к газете химфака приписать столбы с проводами???!!!

А що, малювати банальні колби та пробірки? Чи бензольне кільце? Вже було і задовбало.
Quote (nob)
ХімЄра - фотка тыльной стороны души всех болельщиц чемпионата по футболу(Не бачу зв`язку)...

А по-моєму, зв'язок є, і досить непоганий 00 .Чемпіонат з футболу - подія? Подія. А це вболівльниці, які прийшли підтримати свою команду (що досить нечасто на хімфаці відбувається)/взагалі, класне фото, фотокору +1/. І знову ж, що ти б хотів - фото поверхні електрода, модіфікованого функціональними групами?


Sub specie aeternitatis
 
Dark_LORDДата: Вторник, 2006-12-12, 0:46 AM | Сообщение # 55
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Відсутній
ку-ку, бидло

АмінЪ
Брати мої
 
ку-куДата: Вторник, 2006-12-12, 1:42 PM | Сообщение # 56
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Щодо Ноба я скажу одне: це ледащо взявшись за розробку одної сторінки яка б афішувала культурне життя Києва принесло мені вирізку на сім сторінок із якогось сайту. Жодної проробленої роботи. Що я можу сказати...
Хочу сказати що ХІМЕРА завжди була радже чимось подібним до журналу. Її ні в якому випадку не можна рівняти до інших студентських газет.
А тобі Dark_LORD, я скажу одне. Я поясню тобі різницю між мною і тобою. Коли я тобі кажу що ти бидло чи лох і т.д., то це я тобі кажу - Олександр Сиротчук і ти добре знаєш хто я, а коли ти мені кажеш - то ти сидиш на якійсь там Оболоні і дрочиш, Бо боїшся що хтось дізнається хто ти є... Ти розумієш різницю?


Всіх мав і буду мати!!!

Сообщение отредактировал ку-ку - Среда, 2006-12-13, 3:21 PM
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-12-15, 2:21 AM | Сообщение # 57
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
ку-ку, Dark_LORD, давайте закривати вашу дискусію, бо напевно не одному мені вона вже набридла!!! По людяному прошу!!! Ви думаєте нам так цікаво читати, що ви там один на одного гоните??? angry

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
PierrotДата: Пятница, 2006-12-15, 2:25 AM | Сообщение # 58
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Ви думаєте нам так цікаво читати, що ви там один на одного гоните???

А мне очень интересно. Так что я за продолжение!
И почему ты злишься? Не понимаю... Это ж не на тебя гонят.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
ку-куДата: Пятница, 2006-12-15, 3:46 PM | Сообщение # 59
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Чому ти вирішив що це дискусія? Якщо навіть так то ядумаю вона вже закінчена

Всіх мав і буду мати!!!
 
nobДата: Вторник, 2006-12-19, 2:59 PM | Сообщение # 60
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Quote (ку-ку)
Щодо Ноба я скажу одне:...

да,это правда!пришел один раз и только потому,что мне было интересно.но у нас видимо совсем разное представление про студгазету..?если "ХімЄру" нельзя приравнивать к другим студгазетам,так как это явление уникальное...тогда уж извините!желаю удачи,вам и карты в руки...своё личное мнение я уже высказал! dry


превет на сто лет!=)
 
Форум » Факультет » Життя факультету » Новий випуск "ХІМЕРИ" (нарешті здійснилося!!!)
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: