Понедельник, 2024-04-29, 12:34 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Матюкальня (увага, розділ не модерується!!!) » Чатотема » Мобілочка (Розкажіть про свій мобільний телефон)
Мобілочка
Який у вас мобільний телефон?
1. Nokia [ 3 ] [33.33%]
2. Samsung [ 0 ] [0.00%]
3. Siemens [ 2 ] [22.22%]
4. Alcatel [ 0 ] [0.00%]
5. LG [ 0 ] [0.00%]
6. Motorola [ 1 ] [11.11%]
7. Sony Ericsson [ 3 ] [33.33%]
8. Philips [ 0 ] [0.00%]
9. Panasonic [ 0 ] [0.00%]
Всего ответов: 9
pistukДата: Среда, 2006-12-13, 6:27 PM | Сообщение # 1
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
Розкажіть всім про свій мобільний телефон. Поділіться своїми враженнями про нього, чи подобається він вам? Який би ви хотіли мобільник?

 
ку-куДата: Четверг, 2006-12-14, 2:03 PM | Сообщение # 2
ПроФФесор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1032
Репутация: 4
Статус: Відсутній
другий тиждень живу без телефону - рай

Всіх мав і буду мати!!!
 
DerGufaДата: Пятница, 2006-12-15, 5:08 AM | Сообщение # 3
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Нокія 1100!!! Ніяких понтів - просто надійний телефон!!! Ще й з літариком!!! Darsу одного разу саме ліхтарик знадобився!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Aj@xДата: Пятница, 2006-12-15, 2:09 PM | Сообщение # 4
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Siemens, только Siemens! І хай всі кажуть, що глючний...

Sub specie aeternitatis
 
Випадково тут...Дата: Пятница, 2006-12-15, 3:13 PM | Сообщение # 5
Группа: Гости





Quote (DerGufa)
літариком

Краще з літриком!!!!!!!
 
DarsДата: Пятница, 2006-12-15, 4:20 PM | Сообщение # 6
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Моторолла назавжди.... Мій перший телефон, і мені дуже подобається.. відносно надійний (залежить від хазяїна), також співвідношення ціна/забезпеченість.
Quote (DerGufa)
Dars-у одного разу саме ліхтарик знадобився!!!

не просто як ліхтарик, а телефон, при чому який багато "тримає"....
Quote (Aj@x)
Siemens, только Siemens! І хай всі кажуть, що глючний...

Недавно взнав прикол - процесори на Сімах можна розганяти, так що Aj@x-е....... Вперед!!!!


Сообщение отредактировал Dars - Пятница, 2006-12-15, 4:25 PM
 
PierrotДата: Суббота, 2006-12-16, 2:01 AM | Сообщение # 7
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Siemens A60. Не менял его с тех пор, как стал "мобильным". И не поменяю до тех пор, пока он работает. Никаких наворотов нет. Даже MMSки не поддерживает. Зато заряда батарей хватает на 8 дней и часто ловит там, где другие телефоны глохнут.

Другими словами: использую телефон как ТЕЛЕФОН, а не универсальную электронную игрушку. Люблю, чтобы все было раздельно: телефон, мп3-плейер, камера.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
Випадково тут...Дата: Понедельник, 2006-12-18, 4:35 PM | Сообщение # 8
Группа: Гости





був у мене М35 - ото телефон!!!
 
Випадково тут...Дата: Понедельник, 2006-12-25, 1:58 PM | Сообщение # 9
Группа: Гости





а в мене 6310 самий хороший телефон!!!!! не продам його нізащо!!!! це навіть не телефон а частина мене!!! він мене спасав неодноразово!!! і плавав і падав і нічого йому!а мережу тримає ліпше всіх! чесно кажучи цей телефон появився в мене разам з машиною,коли купив старенький мерс S420 1994 року то цей телефон був у комплекті з машиною! нема в світі кращого телефона!!!

Добавлено (2006-12-25, 1:58 Pm)
---------------------------------------------
що правда прошивка телефону 2002 року,тому може машину окомплектував цим телефоном попередній хазяїн!!!! доречі в кого є на продаж 6310i мені потрібен ще один! новий або в хорошому стані за новий готовий віддати 300$ за б/у заплочу 180$

 
DerGufaДата: Вторник, 2006-12-26, 2:00 AM | Сообщение # 10
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
О тут уже починається рубрика "купую - продаю"!!! happy

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
Solnuwko-kissДата: Суббота, 2007-06-23, 8:59 PM | Сообщение # 11
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 3
Статус: Відсутній
в мене постійно-постійно шось з ними трапляеться....типо глючать...навіть не знаю який у мене зараз biggrin 3 штуки дежать-в одному-треба фішку замінити одну,забула як вона називаеться....2-заплатити 200 гр за ремонт....3-подруга дала,шоб на зв`язку була...шось мобыльна техныка у мене в руках просто не витрумуе.... :)....

Покурим,покурим,покурим-наступят времена полегче-льеться бирмиксик,но Леня и Геня -употребляют крепче)))))))

Сообщение отредактировал Solnuwko-kiss - Суббота, 2007-06-23, 9:01 PM
 
FTORДата: Среда, 2008-01-09, 12:37 PM | Сообщение # 12
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 3
Статус: Відсутній
У мене телефон SAMSUNG X450...ціле літо працював курєром, щоб його придбати...йому вже років 5. Мене влаштовує...Натой час це була НОРМАЛЬНА труба, доречі і насьогодні пристойно виглядає. В мене також є робочий телефон MOTOROLA C650....телефон створений для ігор. Мені кожного місяця скидують гроші на розмови і часто виходить так, що багато грошей залишаються "зайвими"...Я їх використовую за призначенням---КАЧАЮ ІГРИ та ВІДЕО з wap порталів.
 
PierrotДата: Среда, 2008-01-09, 4:05 PM | Сообщение # 13
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
а у меня ситроникс. специально самый дешевый выбрал. потому-что бля не люблю этих понтов. у меня такой принцип.

Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
oddДата: Среда, 2008-01-09, 9:46 PM | Сообщение # 14
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
NOKIA 6030. Nokia = надійність. Не сприйміть за рекламу.

Був такий випадок, FTOR пам'ятає, фотки є, на Новий Рік в універі показували - минулого дня хіміка хіміки, і не тільки, купалися в фонтані (дуже гарна традиція!!!), так ось я спочатку не хотів купатися, думав, типу постою-поморожусь. Але не получилось - взяли за руки-ноги і в фонтан. Другий раз вже сам поліз - втрачати було нічого. Весело, кароче, було. Так ось, до чого, запитаєте ви, тут телефон? А до того, що купався-то я з телефоном. Він, звісно, після того заглох. Коли я його включав, він показував всякі коники, типу як глючний тетріс. Я тоді його розібрав і завернув в конспект (в мене завжди був з собою зошит з конспектом! Один на всі випадки життя). Вже потім ввечері я його зібрав, і нокІя запрацювала...Потім, вже восени, коли я почав активно качати з ВАПу, викупив, що в моєму телефоні щочь дуже мало пам'яті - замість обіцяних 1.5-2 Мб всього якихось кілька сотень кілобайт - пів книжки закачав і всьо. Я довго не міг зрозуміти, що за хєрня, раньше ж все було ОК. Потім, може через місяць, в'їхав, що то може бути зв'язано з купелем в фонтані...І ви знаєте, тільки-но я "в'їхав", через декілька днів телефон повністю "розчехлився" - вся пам'ять тепер на місці. От така-то містика...

А ще ми з товаришами дуже любили інколи пограти телефоном ногами по асфальту. Всім рекомендую: кидаєш телефон об асфальт так, щоб вилетіла батарея, а потім пинаєш ногами. Надзвичайно весело, серйозно!!! При чому телефон після декількох разів набуває характерного подряпаного вигляду. В товаришового телефона кусок відвалився, біля кнопки "включати", а моєму хоч би хни, правда задня кришка дуже легко знімається, інколи самочинно, тоді я всім хвалюся, що в мене телефон-слайдер!!!


Лав із... енд насінг елс метерз
 
Lyon4ikДата: Четверг, 2008-01-10, 2:20 AM | Сообщение # 15
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 383
Репутация: 2
Статус: Відсутній
А в мене теж Nokia)))) Навіть не знаю яка, правда. Якась не дуже. Мене це, якщо правда не дуже цікавить)) Головне, щоб дзвонив. А камери та плеєри у телефоні необов'язково. Тим паче, що в мене це є окремо. Але нещодавно побачила моб... І закохалась))) Теж Nokia якась)) Не пам'ятаю яка, увесь час в тих циферках плутаюсь. Та ну їх! Так там такий симпатичний телефончик... Дивно я телефон обрала, навіть функцій його толком не знаю, а вже хочу його. СИмпатичний)) Коричневенький))) от! Скоро собі куплю))) Ще треба трошки грошенят дозбирати і він буде мій))))

Люблю Життя так само, як воно мене! )))
 
Форум » Матюкальня (увага, розділ не модерується!!!) » Чатотема » Мобілочка (Розкажіть про свій мобільний телефон)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: