Суббота, 2024-05-04, 9:35 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 13
  • »
Форум » Факультет » Допоможіть, я пешокурсник » Досвід
Досвід
DarsДата: Понедельник, 2006-11-13, 5:47 PM | Сообщение # 1
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Як відомо, кожен першокурсник запитується у старшого, як йому поводитись тат-то, в кого краще списувати, а в кого що вчити.....
Я теж так робив... Але чомусь в мене виходило зовсім не так як прогнозувалося, тому я забив, і став шукати власні шляхи "подолання перешкод".
Чи у всіх виходить так як в мене, і чи це взагалі правильно?
 
pistukДата: Понедельник, 2006-11-13, 5:53 PM | Сообщение # 2
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 954
Репутация: 7
Статус: Відсутній
В принципі, майже завжди виходить так як прогнозують, але вийнятки звичайно є!
Можливо ти просто робив так як тобі казали (завжди ходив на пари до злосних преподів)і тому тобі все зходило, а ті хто не слухають старших курсів, потім мучаться.

І ще одне! Треба знати кого слухати!!!! А слухати треба розп.......в


 
DerGufaДата: Вторник, 2006-11-14, 4:11 AM | Сообщение # 3
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
Мене, наприклад, часто питали, як у мене завжди виходить списувати? Поясняв, тренував, вчив - а людей все-одно палили викладачі. Просто теба мати талант!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
mazzimДата: Вторник, 2006-11-14, 3:42 PM | Сообщение # 4
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (DerGufa)
Просто теба мати талант!!!

Можу розповісти про те, як я списував фіз.хімію, сидячи на парті перед Яциком (який сидів боком до мене), а в цей час із сусіднього ряду аудиторії 407 на мене впритул дивилася Іщенко...
Хоча на наступній сесії фіз.хімію мені вже не вдалося списати - шпора зрадницьки впала на підлогу і та ж сама Іщенко (але вже сидячи на значно більшій відстані) мене спалила angry


169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
ButterflyДата: Вторник, 2006-11-14, 5:52 PM | Сообщение # 5
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Я можу довго розповідати, як я списувала ВСІ(!!!) іспити, але кому це потрібно? Як і DerGufa, я намагалась передати це своє вміння ще комусь, але навчилися лише найдостойніші wink У цьому ділі головне - індивідуальний підхід до препода... Я дуже дивувалася, коли зустрічала людей, яким простіше вивчити, наприклад, ту ж фізхімію, ніж робити шпори і списувати...

 
mazzimДата: Вторник, 2006-11-14, 5:55 PM | Сообщение # 6
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Quote (Butterfly)
Я можу довго розповідати, як я списувала ВСІ(!!!) іспити, але кому це потрібно? Як і DerGufa, я намагалась передати це своє вміння ще комусь

Але кому потрібно все ж питайте - розповім і навчу


169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
Aj@xДата: Среда, 2006-11-15, 10:34 AM | Сообщение # 7
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Ту ж фізику, кванти, та інше т.п. я вивчити просто не намагався - ну не лізе така фігня в голову. А успішно списую я вже третю сесію підряд так: беру і пишу щось на зразок шпор (але не обов'язково маленького розміру), сканую їх або фоткаю, та кидаю собі на телефон. На екзамені сиджу і спокійно списую, благо наші преподи ще не настільки розвинуті у новітніх технологіях, і навіть не здогадуються, що так можна робити. Теж саме на різних контрольних, і поки що ніхто не спалив! wink

Sub specie aeternitatis
 
jaloДата: Среда, 2006-11-15, 10:43 AM | Сообщение # 8
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Я можна сказати майже з дитинства використовую різного типу шпори....Це допомагає навіть якщо не має змоги списати,всеодно це додає якоїсь впевненості...Віри в себе...Бо коли ти пишеш будь які шпорни ти запам'ятовуєш хоч маленьку частинку з цього лайна...Насправді шпора це вигідна штука,а ще вигідношою являються бомби...Тож друзі мої готуйте шпори це цікаво,а ще вони виробляють адріналіну,коли тебе намагаються спалити.... biggrin

 
DarsДата: Четверг, 2006-11-16, 3:13 PM | Сообщение # 9
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній
До речі про списування, це Т А Л А Н Т ! ! !

Я на свої очі бачив, як на якомісь екзамені, це вже не важливо, людина внаглу списувала із підручника, а його сусіда вигнали з екзамену, за те, що він підложив під листочок зошит, із англійської... smile
Тренуйтесь, Шановні... !!!! smile

 
jaloДата: Вторник, 2006-11-21, 7:39 PM | Сообщение # 10
Группа: Гости





Зовсім не давно сиділа на колоквіумі у Слободяника Миколи Семеновича,випадково завтикала на парту вперед,на мпершому ж питанні(а там сиділи ну не дуже розумні люди),він побачив сказав що я списую і посадив до себе за кафедру між двома розумниками...Мої результати перевершили всі сподівана,це був мій найкращий написаний колоквіум із усіх колоквіумів.....Та кшо вчіться.... biggrin
 
mazzimДата: Среда, 2006-11-22, 10:58 AM | Сообщение # 11
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
applause

169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
DarsДата: Четверг, 2006-11-23, 11:48 AM | Сообщение # 12
Бакалавр
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 3
Статус: Відсутній


Сообщение отредактировал Dars - Четверг, 2006-11-23, 11:49 AM
 
PierrotДата: Воскресенье, 2006-11-26, 1:22 AM | Сообщение # 13
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Куда я попал? Где мои вещи?

От того у нас в стране и твориться такое <CENSORED> (Скільки можна матюкатися??? DerGufa angry ), что на студенческой скамье учат не запоминать/понимать, а глазками ворочать за ручками под партой шерудить. Этакая импровизированая мастурбация на колоквиумах/зачетах/экзаменах.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.


Сообщение отредактировал DerGufa - Вторник, 2006-11-28, 1:06 PM
 
Випадково тут...Дата: Воскресенье, 2006-11-26, 7:42 PM | Сообщение # 14
Группа: Гости





Dars, Квіти???Мені???ЯК ПРИЄМНО....

Добавлено (2006-11-26, 7:42 Pm)
---------------------------------------------
Pierrot, якщо тобі не вдавалося списувати то прийми мої співчуття....Бо списувати-це талант...

 
PierrotДата: Воскресенье, 2006-11-26, 7:48 PM | Сообщение # 15
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Випадково тут...,

Ма-а-а-аленький... За все пять лет обучения на этом факультете я списывал всего ОДИН (!) раз.

Мне не нужно было что-либо списывать на любых формах проверки знаний -- моего собственного богажа более чем хватало.

Говоришь -- списывать талант? Хм... Могу сказать только одно: мельзя купить мудрость, но можно за деньги показывать свою дурость.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
Форум » Факультет » Допоможіть, я пешокурсник » Досвід
  • Страница 1 из 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 13
  • »
Поиск: