Суббота, 2024-05-04, 7:31 PM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Допоможіть, я пешокурсник » Допоможіть зі вступом до вашого факультету!
Допоможіть зі вступом до вашого факультету!
WizardДата: Суббота, 2007-01-20, 1:50 PM | Сообщение # 31
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Доброго дня, шановні хіміки!
Я - учень 11 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Луганської області. Навчаюсь на хіміко-біологічному профілі. В минулому році (10 клас) я був призером обласної олімпіади з хімії (2 місце) та Всеукраїнської олімпіади (диплом третього ступеня). Ну а вчора вже був на обласній олімпіаді цього року :-) сподіваюсь на гарний результат. Але не маю стовідсоткової впевненості в тому, що стану в поточному році призером Всеукраїнсьої олімпіади.
Тому хочу запитати, чи можу я, маючи лише диплом призера (або переможця) обласної олімпіади та золоту медаль вступити на хімфак КНУ за результатами співбесіди? Та чи не важко це?

Дякую всім, хто зможе дати мені відповіть.

 
oddДата: Суббота, 2007-01-20, 6:04 PM | Сообщение # 32
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Важко сказати, точніше поцікався тут:
http://univ.kiev.ua/ua/abit/


Лав із... енд насінг елс метерз
 
PierrotДата: Суббота, 2007-01-20, 6:55 PM | Сообщение # 33
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Wizard,
Можешь. Областные засчитываются.
Даже если медалька будет -- тоже пройдешь по собеседованию.
Только есть один нюанс: медалисты и олимпиадники проходят собеседование в разные дни. Вначале олимпиадники, потом медалисты. Понятное дело, что отношение к ним разное.
Еще есть такая фишка в том, что если провалишь собеседование -- придется сдавать экзамены.

Сложно ли? Пфффф.... :С) Если ты действительно ЧЕСТНО получил все вышеупомянутые награды, тогда поступишь БЕЗ ПРОБЛЕМ.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
WizardДата: Воскресенье, 2007-01-21, 3:05 PM | Сообщение # 34
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Pierrot, спасибо за консультацию. Думаю, что собеседование не завалю. Мой друг посупил по собеседованию и ему задали вопрос по реакции Львова и ещё дали простенькую цепочку превращений из органики :-)

И ещё: на химфаке 100 мест. Это всё бюджетные места, я так понимаю? И потом, разве так мало желающих поступить в самый престижный ВУЗ? Если все медалисты побегут в КНУ, мест то не хватит ;)

 
PierrotДата: Воскресенье, 2007-01-21, 4:34 PM | Сообщение # 35
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Wizard,
Ну да. 100 бюджетных мест. Все правильно. Мало ли это? :С) Хы-гы!!! Не сказал бы... На фоне глобального отупления нации эта цифра довольно таки значительная. Вот увидишь: нескольких людей выгонят после второй сессии. Еще пару-тройку другую -- на третьем курсе. А среди тех, кто закончит... свою жизнь с химией свяжут не очень многие (за исключением органиков).

Я тоже, в свое время, поступил по олимпиаде. И, поверь, это не самое сложное. ГОРАЗДО СЛОЖНЕЕ -- ДОСТОЙНО ЗАКОНЧИТЬ ХИМФАК. На потоке было пять победителей всеукраинской олимпиады (я был намного скромнее :С))) хы-гы). И знаешь что?!!! Одного с позором выгнали за неуспеваемость. Других не взяли в магистратуру -- заканчивали специалистами. И только один из них в итоге закончил с красным дипломом.

У меня красный диплом и сейчас я в аспирантуре, но это мне стоило ГРОМАДНЫХ трудов! :С)

Короче, удачи там. На олимпиаде, при поступлении и на парах! :С)


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
WizardДата: Воскресенье, 2007-01-21, 6:05 PM | Сообщение # 36
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Pierrot, спасибо!

А вы молодец: аспирантура - это хорошо ;)
А сколько, вообще, студентов (из желающих, естественно) попадает в магистратуру?

P.S. Гы, выгнали призёра Всеукраинки за неуспеваимость? Это он что, по остальным предметам не успевал что ли?

 
oddДата: Воскресенье, 2007-01-21, 6:27 PM | Сообщение # 37
Магістр
Группа: Модераторы
Сообщений: 434
Репутация: 3
Статус: Відсутній
А в мене інша цікава історія як я поступав.
Приїхав я, значить, на співбесіду, в мене була і медаль, і третій диплом Всеукраїнської олімпіади, але на співбесіду я попав до медалістів, я і ше один мій товариш, ну може й ше хтось був з олімпадників, але в основному медалісти. І, значить, сів я писати ту співбесіду, а там всого 20хв. , я ж бо звик, шо часу багато, можна повільно писати, ось і не поспішав, встиг лише половину, ну, думаю, іншу частину здам усно. Тут оголошують результати, мій товариш проходить, а я нє, мол, ви ідіть на екзамен. Який в біса екзамен? Хімія - то ладно, хоч десять екзаменів, а укрмова? Підходжу я, значить, до якогось дядька (зберігаючи політкоректність, не буду називати його прізвище), дай йому бог здоров'я, кажу, я от не встиг, але знаю, бл.. буду, а він нє, ви ні хрена не знаєте, бо в роботі не написано. Я йому пояснюю, чому в роботі не все написано, пояснюю, що я тіпа олімпіадник, і тіпа всьо знаю, а він не ведеться, при чому найнаглішим чином - ви ні хрена не знаєте, ви не можете бути олімпіадником, бо не написали (органіку) і т.д. То ж піди, провір, є в мене диплом, чи я з розуму зійшов, ех. Ця несправедливість настільки зіпсувала мені настрій, що аж сльози на очі наверталися, а тут ше родичі чекають, як їм у вічі дивитися? Пішов я, значить, в прийомну комісія, там дуже добрі тьоті сиділи, дай їм бог здоров'я, вони вислухали мою жалісливу історію, переповнились моїм горем, пообіцяли допомогти і сказали зачекати. Я чекав, довго чекав, поки всі не здали співбесіду (сам я йшов якщо не в першій, то в другій когорті), потім прийшли добрі тьоті і сказали, що МС (декан - для неведущих), дай йому бог здоров'я, може мене вислухати. Я пішов до МС, він мене почав питати по органіці :D, а я шо знав, те забув, мовчав як партизан, але в кінці-кінців здався і розповів йому (реакція Кучерова і ще щось), і, ура, справедливість восторжествувала, мене рекомендували на хімфак. Я вам скажу, таких приємних моментів в мене в житті було дуже мало. Мораль сєй басні: мало добре знати хімію, потрібно хімію любити і дуже сильно хотіти вчитися на хімфаці!!!

У всьому іншому Pierott правий, я його підтримую. Сам я поступив на улюблену кафедру, де успішно навчаюсь і по сей день. Чесно признаюсь, як тільки поступив в універ, так зразу ж і перестав вчитися, тобто вчити що-небудь окрім хімії (кристалка і кванти сюди в моєму випадку не відносяться, хоча оцінки нормальні - 5 і 4, але знання нікудишні), хоча в глибині душі стає іноді соромно. Скоро я закінчу універ і тоді мене доконають муки совісті, що здав математику і фізику на три, га-га-га. Так, що шановні абітурієнти, поводьтеся так, що потім не було соромно!!!


Лав із... енд насінг елс метерз
 
PierrotДата: Понедельник, 2007-01-22, 5:24 PM | Сообщение # 38
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 320
Репутация: 1
Статус: Відсутній
Wizard,
Из желающих попадают все, кто достоин. :С)))
Другими словами, чисто формально количество мест в магистратуре лимитировано, но фактически -- практикуется принятие в магистратуру большего числа студентов.
Формально, нельзя брать если было несколько троек, но на самом деле -- БЕРУТ. Все зависит от того, как себя зарекоммендуешь. Если чуть ли не с первого курса будешь вести научную работу (а такое очень даже практикуется и даже РЕКОМЕНДУЕТСЯ) и получишь результаты -- магистратура обеспечена. А если даже выйдут печатные работы в научном журнале -- обеспечена аспирантура (вступительные экзамены -- чисто формальные -- главное, чтобы шев был согласен). :С)

А того чувака (Артема Андреева, может знаешь) действительно выгнали за неуспеваемость. На пары по химии он не ходил, так как был умный, а на все остальные не ходил по инерции... Хы-гы! :С) Так что бедолага даже первый курс не закончил. Да и вообще... не просыхал он... пьющий был.


Пьеро. Актер театра Папы Карло имени Карабаса Барабаса.
Смотрю на мир широко раскрытыми глазами, полными цинизма и скептицизма.
 
ButterflyДата: Понедельник, 2007-01-22, 7:28 PM | Сообщение # 39
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Wizard,
у кожного своя історія, свій роман з хімфаком...
Будь певен, якщо це насправді твоє (в якомусь сенсі wink ), ти до нас потрапиш. Дехто був призером олімпіади, дехто мав медаль, а є і такі, хто потрапив сюди зовсім випадково... (як я, наприклад smile ) Тому розслабся і просто будь впевненим у собі.
Успіхів!


 
WizardДата: Понедельник, 2007-01-22, 8:24 PM | Сообщение # 40
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Butterfly, дякую за підтримку! Я цілком вепвнений у собі і знаю, що "це моє". Я люблю хімію, це моє життя!

Pierrot, говорите 100 бюджетных мест? А что это значит? (взял из статьи "Оголошення про прийом"):

Місця для цільового набору виділяються рішенням Приймальної комісії у межах обсягу підготовки за рахунок коштів державного бюджету, але їх кількість не повинна перевищувати 25 % від плану набору з кожного напряму підготовки (спеціальності). За цільовим набором зараховуються особи, які успішно склали іспити і пройшли за конкурсом на виділені місця відповідно до Правил прийому до університету. Особи, які не пройшли за цільовим набором, можуть брати участь у конкурсі на загальних підставах.

не пойму, какие это 25 %? Это о чём-то другом идёт речь?
И если, как Вы говорите, все 100 мест бюджетные, то что, контрактного обучения в КНУ нет вообще? :) здорово!

 
ScriptorДата: Понедельник, 2007-01-22, 8:48 PM | Сообщение # 41
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Wizard, цільовий набір - це трохи не те.
Цільовий набір - це навчання за замовленням юр. осіб (наприклад, завод чи Міносвіти іншої держави), себто типу контракт, але платиш не ти, а якась організація. Якщо вступаєш на бюджет, туди не відносишся.
Контрактна освіта в КНУ є, але це залежить від факультету. На нашому ф-ті 100 бюджетних + можуть добрати кілька осіб на контракт з числа тих, хто більш-менш успішно склав іспити, але трошки не добрав балів.


З повагою,Tenebrosus Scriptor.
Revival - відродження та поширення високої культури | Форум
 
Aj@xДата: Понедельник, 2007-01-22, 10:45 PM | Сообщение # 42
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Wizard, та будь спок - поступиш

Sub specie aeternitatis
 
DerGufaДата: Пятница, 2007-01-26, 2:03 PM | Сообщение # 43
КВНщик
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1045
Репутация: 12
Статус: Відсутній
І не забувай про універсіаду - гарна репетиція перед вступом, якщо маєш можливість - пиши!!! Успіхів!!!

Хіміки НЕ (!!!) уроди
 
WizardДата: Воскресенье, 2007-01-28, 4:12 PM | Сообщение # 44
ПТУшнік
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Відсутній
DerGufa, я її розв'язав. Залишилось лише все це гарно оформити та відправити рекомендованого листа (по-русски, заказное письмо :)). Тільки головне, щоб очний етап не співпав з Всеукраїнською олімпіадою чи конкурсом-захистом у МАН.

Доречі, хотів спитати, а багато народу поступає на хімфак з УФМЛ? Бо випускникам цього ліцею це вдається майже "на халяву". Чи я помиляюся?

 
ScriptorДата: Воскресенье, 2007-01-28, 6:37 PM | Сообщение # 45
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Відсутній
Quote
Доречі, хотів спитати, а багато народу поступає на хімфак з УФМЛ? Бо випускникам цього ліцею це вдається майже "на халяву". Чи я помиляюся?

Небагато. До 10 людей як правило. На моєму курсі вступали 10, взяли 7. Так що не дуже-то на халяву...


З повагою,Tenebrosus Scriptor.
Revival - відродження та поширення високої культури | Форум
 
Форум » Факультет » Допоможіть, я пешокурсник » Допоможіть зі вступом до вашого факультету!
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: