Суббота, 2024-05-04, 6:06 AM
 
Головна Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як Випадково тут...
[ Нові повідомлення · Форумчане · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Факультет » Сесія » Як скласти фізику? (...хтось має поради???)
Як скласти фізику?
ІринкаДата: Вторник, 2006-11-14, 5:26 PM | Сообщение # 1
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Ось сесія в принципі далеко, та мене хвилює лише один іспит - як скласти квантову фізику? Старшокурсники, маєте поради?

 
ButterflyДата: Вторник, 2006-11-14, 5:41 PM | Сообщение # 2
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
Запастись шпорами! smile

 
mazzimДата: Вторник, 2006-11-14, 5:48 PM | Сообщение # 3
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
В принципі все залежатиме від викладача, що прийматиме іспит в твоєї групи. Якщо це буде Оліх (ака Олух happy ), то йому головне, щоб ти розв'язала задачу (якщо ще хоч півпитання теорії написано, то вже є серйозні підстави розраховувати на четвірку). Якщо ж це буде Боровий, то це вже складніше cry Тут однією задачею не обійтись. Для четвірки необхідно вірно написати хоча б одне теоретичне питання і бути готовим до того, що він запропонує в своїй присутності (а він запропонує) написати ще одну теорію. Отже, з усього вищесказаного випливає, що Оліху здати цей іспит легше (при чому більшість задач з іспиту розв'язується у нього на семінарах на протязі семестру). Оліх приймає іспит в I і III групи, а Боровий в II і IV. В V групі вони приймають іспит вдвох. Якщо ж тобі вистачить і трійки, то просто спитай необхідний мінімум питань в третього курса.
Бажаю успіху... smile


169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
ButterflyДата: Вторник, 2006-11-14, 6:17 PM | Сообщение # 4
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
В нас розклад був дещо інший: Оліху ніхто не хотів здавати, бо він нудний і чіпляється до всього, по теорії ганяє дуже, не кажучи вже про задачу... А от Боровий тоді на задачі клав, а дивився, як ти спишеш теорію і міг ще щось спитати, причому щось не дуже складне, а якщо теорія написана фігово, то міг посадити ще щось написати. Да, а Боровий ще викладає?

 
ІринкаДата: Вторник, 2006-11-14, 8:07 PM | Сообщение # 5
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Дякую... Я в першій групі. Перший іспит складала Оліху, задачу не зробила - пішла на наступний день на перескладання - так вийшло, що Боровому. Склала на 4. Він ще здивувався, як це я пішла на пересдачу... така розумна дівчина:))

Так, Боровий читає ті самі лекції. Класно читає:))
А семінари у мене читає той самий Оліх - теж в принципі непогано...


 
mazzimДата: Среда, 2006-11-15, 2:01 AM | Сообщение # 6
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Ну не знаю як там зараз,але в наш час Олiх асоцiювався iз задачами,а Боровий - з теорiєю. Останнiй дуже нервувався,коли ти не знав,ну наприклад,якесь там диференцiювання операторiв за часом,а Олiх - коли ти не мiг знайти комутатор двох операторiв (типова задача з iспиту).Доречi на iспитi будуть лише три основнi типи задач:на ефект Комптона,комутатори операторiв i терми

169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
ІринкаДата: Среда, 2006-11-15, 8:06 AM | Сообщение # 7
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Що таке "терми"? Ну якщо тыльки три типи - радуэ справды... Тим не менш, там певне быльше математики, ныж фызикуи... sad

 
Aj@xДата: Среда, 2006-11-15, 10:43 AM | Сообщение # 8
А Ти! Знаєш хімію?
Группа: Специ
Сообщений: 433
Репутация: 2
Статус: Відсутній
Терми, в принціпі досить легкі, там треба знати 2 чи 3 основні правила переходу. У вас їх ще мабуть не було, бо рано.
Я теж з першої групи був, Олеху здавав. Дійсно легше.


Sub specie aeternitatis
 
mazzimДата: Среда, 2006-11-15, 10:55 AM | Сообщение # 9
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Отже, тобі, Іринка, нічого більше не залишається як взяти в когось семінарський зошит (якщо ти туди не ходила) і переписати звідти всі задачі на маленькі аркуші.
А терми все ж раджу вивчити - знадобиться влітку на іспиті з квантів


169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
ButterflyДата: Среда, 2006-11-15, 5:10 PM | Сообщение # 10
Магістр
Группа: Специ
Сообщений: 467
Репутация: 5
Статус: Відсутній
А у нас ще були задачі на потенційну яму...

 
ІринкаДата: Среда, 2006-11-15, 8:29 PM | Сообщение # 11
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
На семінари я ходжу. В принципі доки він розповідає - цілком зрозуміло... Але просто жаххх... sad

То що таке терми? Хоч приблизно. Аж цікаво:)))


 
FTORДата: Среда, 2006-11-15, 9:05 PM | Сообщение # 12
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Я в свій час просто на фізику поклав велику ,Думав, ДА, Я ТАКИЙ РОЗУМНИЙ все вивчу за тиждень і здам собі на 4 , стипендія була у мене в кишені требо було ПРОСТО здати ФІЗИКУ, 3 балів вистачало за очі <_<, ДВОМА СЛОВАМИ, Я перездавав ФІЗИКУ декілька раз sob СтИпеНдію я проср.....в ШАНОВНІ МАЛЯТА РОБІТЬ ВСЕ В сВІЙ чАс love
 
ІринкаДата: Среда, 2006-11-15, 10:02 PM | Сообщение # 13
Абітурієнт
Группа: Пользователи
Сообщений: 78
Репутация: 2
Статус: Відсутній
У... Співчуваю. Тебе відправили "на осінь" /чи "на літо"/, тому й стипендія пролетіла?

 
mazzimДата: Четверг, 2006-11-16, 1:30 AM | Сообщение # 14
Магістр
Группа: Пользователи
Сообщений: 361
Репутация: 3
Статус: Відсутній
Та нi, нiкуди його не вiдправляли,але фiзику здав вiн дiйсно невчасно. Просто FTOR - це, як то кажуть, був вiчний студент,який закiнчив ХiмФак цього року. А терми - це набiр енергетичних рiвнiв,якi характеризують ту чи iншу електронну конфiгурацiю атома або молекули (не така це вже й цiкава штука як ти вважаєш)
Окремий респект FTOR'у за те,що пообiцяв мене взяти у фан-клуб Динамо (сподiваюся вiн не забуде про свою обiцянку)


169 Навчальний центр "Десна", I рота, I взвод
 
FTORДата: Четверг, 2006-11-16, 4:06 PM | Сообщение # 15
Студент
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Репутация: 3
Статус: Відсутній
mazzim, Братело сьгодні я тобі зателефоную

Добавлено (2006-11-16, 4:06 Pm)
---------------------------------------------
Іринка, Де ти таку страшну фотку відкопала?

 
Форум » Факультет » Сесія » Як скласти фізику? (...хтось має поради???)
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: